ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

פרק 6 של הדוקטור - כמעט אנשים (ס')

מאת: לה לה
פורסם בתאריך: 29/05/2011

היה פרק מאוד מוצלח, הרבה יותר נהניתי מהחלק הזה לעומת הפרק הקודם, שהתקדם די לאט לטעמי. הפרק הזה הטיס את העלילה העונתית קדימה וצריך להיות מאוד מעניין לצפות בו בצפייה שניה, בגלל שני הטוויסטים, שהיו כמעט-אבל-לא-צפויים, כמו שטוויסט טוב אמור להיות. היה את הטוויסט הקטן עם הנעליים של הדוקטור, שאיפשר לו להרוג כמה ציפורים במכה אחת: גם לגלות מה איימי מסתירה ממנו כל העונה, גם לבדוק את מה שאיימי לא ידעה שהיא מסתירה ממנו כל העונה וגם לגרום לכל האנשים בחדר להשתחרר מהדעות הקדומות שלהם.

אז סיימנו את הפרק עם העלילה החביבה, וסיימנו עם הפלאש, אלא שאז הגיעה הטוויסט האמיתי, שמוביל בצורה ישירה לסיום של חצי העונה הזאת. כל הסצינה בטארדיס הייתה עמומה מוסרית ומאוד מגניבה. רגע אחד אנחנו שומעים הסברים על העובדה שהכפילים הם אנשים, רגע אח"כ הדוקטור, עצבני במיוחד, ממיס את הכפילה של איימי. אני הבנתי שהיא כפילה רק כשהתחילו הצירים, ורק באותו רגע קלטתי שאיימי מסתובבת באותה חולצה משובת וג'ינס צמודים מאז הפרק הראשון של העונה. מצד אחד קצת מבאס שלא עליתי על זה קודם, אבל מצד שני ממש כיף להיות מופתעת מהעלילה. מעניין אם נגלה בפרק הבא למה בכלל שאבו את החומצה הזאת (או שגילו בפרק ופספספתי?), ואיך מצאו את הפלאש, אבל הרבה יותר מעניין אותי אם בפרק הבא ריבר תגיע כדי לגלות סוף סוף מי ומה היא.

הפרק עצמו, עם הריצה הרגילה במסדרונות וההתבצרות, היה כיפי, ושיחות האהבה של שני הדוקטורים שידרגו אותו אצלי למצויין.
אני רוצה כבר להגיע לפרק הבא...

דיון (24)