ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

ילדי כדור הארץ (ספ' לכל הסדרה)

מאת: תומר
פורסם בתאריך: 03/06/2011

סיימתי לראות עכשיו את ילדי כדור הארץ. זה היה אחד הדברים המדכאים שראיתי, והיא הייתה מצוינת. עם זאת, יש לי כמה שאלות שמפריעות לי ומעניין אותי לדעת אם יש להן הסברים טובים.

1. למה הממשלה רצתה לחסל את כל טורצ'ווד ולא רק את ג'ק?
2. חלק מהסדרה חשבתי שמי שפועל בשביל לחסל את טורצ'ווד עושה את זה כי יצא לו משהו מהנחיתה של החייזרים, אבל מסתבר שלא. לא ברור לי למה מלכתחילה הממשלה משתפת פעולה עם החייזרים ובונה להם את המתקן, במקום לפנות לטורצ'ווד לעזרה.
בהתחשב במה שהחייזרים האלה עשו לפני ארבעים שנה, אפשר להבין שהם לא ידידותיים במיוחד.
3. ראיתי רק כמה פרקים של דוקטור הו, אז אני לא ממש מבין איך החוקים של העולם פועלים. לא הייתה להם שום דרך לקרוא לעזרה לדוקטור? כי הוא פותר בעיות כאלה על בסיס של פעם בפרק.
4. בשום שלב לא הוסבר איך החייזרים מדברים דרך כל הילדים. זה שהם עושים את זה זה מילא, הם חייזרים. אבל איך ג'ק עושה את זה בסוף?
5. למה גוון וריס פגשו את ג'ק רק אחרי חצי שנה? זה הזמן שלקח לו להחליט שהוא רוצה לעזוב?
ג'ק מופיע בפרקים של דוקטור הו אחרי סוף הסדרה הזאת?
6. למה ג'ון (שהיה המתווך עם החייזרים) לא ברח עם המשפחה שלו במקום להתאבד?

ובכל זאת, זה היה חזק וזה היה מדכא, כמו פרק טוב של טורצ'ווד. ועדיין הסיום של הפרק הרגיש לי קצת כמו בילד-אפ למשהו אחר ופחות כמו סיום הולם לסדרה הזאת, ובגלל זה יהיה לי קצת קשה להמליץ עליה לאנשים, בעיקר כאלה שלא ראו את העונות הראשונות.

דיון (9)