ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

העונה החדשה של סדרת הלהיט המדוברת "יומני הערפד"- הערב ב-HOT3

מאת: HOT סדרות הרכש
פורסם בתאריך: 28/06/2011

סנסציית הנוער המצליחה, זוכת שבעה פרסי "Teen Choice", חוזרת בעונה שנייה, אפלה ומפתיעה, ששברה שיאי רייטינג בארצות-הברית.

"יומני הערפד" ("The Vampire Diaries"), מבית היוצר של קווין וויליאמסון ("צעקה", "דוסון קריק"), שחוזרת בעונה חדשה, מחזיקה בתואר הסדרה הנצפית ביותר של רשת "CW" וחברת "WB".

4 מיליון איש בממוצע מכורים לדרמת המסתורין והעל-טבעי, שזכתה לאחרונה בכמות יוצאת דופן של שבעה פרסי "טין צ'ויס", בין השאר עבור פריצת השנה בטלוויזיה ועבור שלושת כוכביה, נינה דוברב ("דגראסי- הדור הבא"), פול ווסלי ואיאן סומרהלדר ("אבודים"), לצד פרס ה"פיפל'ס צ'ויס" עבור הדרמה החדשה הטובה ביותר. "אנטרטיינמנט וויקלי" כתבו בביקורתם שהיא "אחת מהסדרות המורכבות בחוכמה והמשוחקות היטב בפריים-טיים הטלוויזיוני". בעקבות הצלחתה, חודשה הסדרה לעונה נוספת באפריל האחרון. גם בארץ מובילה "יומני הערפד" בדירוגי הסדרות המדוברות ברשת בכלל, וברשתות החברתיות בפרט.

הסדרה, המבוססת על סדרת ספרים העונה לאותו השם, עוקבת אחר העיירה הקטנה והאפלה מיסטיק פולס שבווירג'יניה, שרדופה מאז הקמתה על-ידי ישויות על-טבעיות. צמד אחים ערפדים שבים לעיירת מולדתם משתי סיבות שונות לחלוטין- סטפן סלבטורה טוב-הלב נחוש להכיר את הנערה אלנה גילברט, העתק מדויק של קתרין פירס, הערפדית חסרת הרחמים שהאחים הכירו ואהבו ב-1864. אחיו וההיפך המושלם שלו, דיימון, חוזר למיסטיק פולס במטרה לפגוע בעיירה כולה, ובייחוד באחיו הצעיר, על-ידי שחרור אותה הקתרין מקברה. שניהם מתאהבים באלנה ונהפכים אובססיביים כלפיה, עם ובלי קשר לדמיונה הפיזי וקשרה המשפחתי לקתרין, ונאבקים על השליטה בגורלה של עיירה שלמה.

בפינאלה המטלטל של העונה הקודמת, כאוס, הרס ומוות שטפו את העיירה, ואיתם שבה קתרין הנקמנית. בינתיים, טיילר, מאט וקרוליין, בניסיון לברוח מהאסון, נקלעו לתאונת דרכים, שהשאירה את חייה של קרוליין בסכנה. במקביל, ג'רמי, אחיה הצעיר של אלנה, נותר שבור לב ממותה של הערפדית אנה, עד שאיבד תקווה ולקח מנת יתר של כדורים. בפתיחת העונה החדשה, הופעתה המחודשת של קתרין הופכת את משולש האהבה של אלנה, סטפן ודיימון למפותל עוד יותר, בעוד כל תושבי מיסטיק פולס צריכים לבחור צד, כשהם עומדים מול סכנה חדשה ומאיימת. חברויות חדשות ולא צפויות יתרחשו, שותפים יהפכו לאויבים, ולבבות ישברו, בעוד האחים סלבטורה ילחמו באויב הכי מרושע ושטני שפגשו עד כה- עם שובו של קלאוס, הערפד הקדום והמסתורי.

לצדם של דוברב, ווסלי וסומרהלדר (שנבחר לאחרונה למקום השלישי ברשימת הגברים הסקסיים של "גלאמור", ושמועות על רומן עם דוברב ניצתו) חוזרים לככב סטיבן ר. מקווין, שרה קנינג, קתרינה גרהאם, קנדיס אקולה, קיילה איוול, זרק רוריג, מייקל טרבינו ומתיו דייוויס.

החל מהערב, ימי שלישי, בשעה 20:30, ב-HOT3 וב-HOT VOD

דיון (0)