ארכיון פורומים / חדשות טלוויזיה

עולם הטלוויזיה הישראלי גם כן יודע לייצר חדשות ועניין

מאת: ניר עוז
פורסם בתאריך: 28/06/2011

* אתמול הודיעו אנשי "רשת" במפתיע על סיום העונה השלישית של "מצב האומה" אחרי פחות מעשרה פרקים (בעונות הקודמות היו יותר מ-15 פרקים בכל עונה)... אין זה אומר שהתוכנית ה"אינטליגנטית", לדעת מנהלי הזכיינית, נזרקת לפח, אלא היא תשוב בעונה חדשה באוקטובר. הסיבה ככל הנראה - עליית הסדרה הקומית "השנים הכי יפות" בשבוע הבא. היא הייתה בהתחלה אמורה להיות משודרת בימי ראשון, אך בעקבות הרייטינג הגבוה של "הדור הבא" בערוץ 10 (19% ביום ראשון השבוע), כנראה שב"רשת" החליטו להימנע מהתחרות הקשה מול הריאלטי ולשבץ את הקומדיה בימי שני על חשבון שליין וחבריו.

* היום הודיע ערוץ 10 על הזמנת עונה נוספת לתוכנית הבידור "נבחרת ישראל בטלוויזיה" אחרי ארבעה פרקים בלבד (בעונה הנוכחית ישודרו 15 פרקים). בערוץ הצהירו שהם מרוצים מהרייטינג שלא יורד מה-10% ומהשתפרות התוכנית.

* הערב הודיע ערוץ 10 על הורדתה בטרם עת של תוכנית האקסטרים "וויפאאוט ישראל" (כאשר נותרו לה למעשה עוד שלושה פרקים עד תום העונה). בערוץ 10 הסבירו שהסיבה היא המינון הגבוה של אביעד קיסוס וטל ברמן בפריים-טיים של הערוץ. מעניין האם לעובדה שהפרק הראשון השיג מעל 20% והפרק האחרון ששודר השיג 7% יש קשר להחלטה. בערוץ 10 אבל הבהירו שהם יעלו עונה נוספת בהמשך (הם כבר הודיעו בשבוע שעבר על הזמנת עונה שנייה שתעלה באוקטובר).

* ביום חמישי השבוע - הקרב של השנה: "מאסטר שף" בבכורה מול "הדור הבא", הלהיט התורן של ערוץ 10. "מאסטר שף" תיקח בענק, זה ברור (וגם בערוץ 10 לא מצפים ליותר מ-10% לריאלטי שלהם), אבל בכל זאת מדובר בקרב מסקרן בו ערוץ 10 מנסה לשבור את המוסכמות.

דיון (3)