ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

תוכנית המציאות המצליחה "הטופ מודל הבאה" חוזרת- הערב ב-HOT3

מאת: HOT סדרות הרכש
פורסם בתאריך: 06/07/2011

תוכנית המציאות האופנתית "הטופ מודל הבאה" ("America?s Next Top Model"), הלהיט של רשת "CW" וחברת "CBS", שולחת את דוגמנית-העל טיירה בנקס לאתר את הדוגמנית הבאה של אמריקה.

4.35 מיליון איש בממוצע צפו בעונה ה-12 של הריאליטי המצליח, שהחודש נחשף כי הוא אחד מ-15 התוכניות האהובות ביותר על צעירים נכון להיום. באפריל חודשה "הטופ מודל הבאה" לעונות 17 ו-18, כשהעונה הבאה תהייה עונת אול-סטארס, בהשתתפות מתמודדות בולטות בתולדות התוכנית.

13 צעירות מתחרות על התואר הנחשק, לצד הזדמנות להתחיל את הקריירה שלהן בתעשיית האופנה, חוזים וקמפיינים. בשביל להגיע לגמר, עליהן לעמוד במשימות מאתגרות, ולעמוד להדחה אל מול שופטי התוכנית הקשוחים. העונה חוזרת התוכנית לבירת האופנה ניו-יורק, כשהמתמודדות מתגוררות בשכונת האפר איסט סייד היוקרתית, הידועה כביתה של הסדרה האופנתית "אחת שיודעת". ומה מצפה להן? כמיטב המסורת- שלב המייקאובר הטראגי; קורס ההליכה על מסלול האימתני אצל מיס ג'יי אלכסנדר; נסיעה לוהטת לסאו פאולו שבברזיל; ואינסוף ציפורניים שיישלפו, דמעות שיישפכו וקלוריות שייספרו עד הרגע החגיגי שבו תוכרז האחת והיחידה- זוכת העונה.

לצד בנקס, מתייצב פאנל שופטים בכיר- צלם האופנה נייג'ל ברקר, מדריך המסלול ג'יי אלכסנדר והדוגמנית פאולינה פוריצקובה, בנוסף לבמאי הצילומים ג'יי מנואל, ושלל אורחים מעולם האופנה.

החל מהערב, ימי רביעי, בשעה 20:30, ב-HOT3

דיון (9)