ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

Weeds 7x02 ~sp~

מאת: roswella
פורסם בתאריך: 11/07/2011

הפרק השני די שעמם אותי, יחסית, וגם גרם לי - שוב - למרוט שערות לנוכח הטמטום הבלתי נגמר של ננסי.

כאילו, את גרה בבית-מעבר שהזהיר אותך מראש שיהיו בדיקות פתע לסמים ושאר דברים, ואת בוחרת דווקא בזמן הזה לעשן מריחואנה כמו קטר פחות או יותר בפעם הראשונה (כפי שאנדי ציין). ברצינות, יומים אחרי שיצאה מהכלא והיא מסכנת את החופש שלה ככה? מה לעזאזל הבעיה שלה? (כלומר חוץ מזה שהיא סוחרת סמים וכל שאר השיט).

היה מפתיע לגלות שסוחר הנשק החתיך הוא למעשה אח של זויה. ואיזו דרך מטופשת לגלות את זה לצופים. כשננסי יוצאת מהדירה שלו היא אומרת לו "אתה יודע, אתה ממש דומה לה". והוא שואל "למי?", והיא עונה "לאחותך". הוא באמת היה צריך לשאול אותה למי היא התכוונה? הם נפגשו שתי דקות לפני כן ויש להם בדיוק אדם אחד במשותף. הוא לא היה עד כדי כך מסטול. וגם לענות לו ב"אחותך" במקום פשוט ב"זויה" לגמרי צעק "אני אקספוזיציה של הדמות!". כנראה גם התסריטאים היו לגמרי אפופים אדי מריחואנה כשכתבו את זה. יש אינספור דרכים הרבה יותר פשוטות ואמינות להכניס את פריט המידע הזה, שאני מודה שהיה מפתיע, כי עד שגילינו את זה הייתי בטוחה שהוא מאהב עבר שלה (בהנחה שהיא דו), או אפילו סתם חבר טוב שעשתה איתו עסקים.

ואגב, לגבי הפרק שעבר - להחביא מפתח בין הגחלים הלוהטים של הסאונה היה ללא ספק מקורי, אבל סבל מחוסר אמינות משווע. קודם - באמת שמים ככה גחלים לוהטות באמצע סאונה? זה נשמע כמו משהו שמועד לכל כך הרבה תאונות ממש לא נעימות. ב"סיינפלד" איליין פעם החליקה בסאונה, לשמחתה היא נפלה על משהו נחמד יותר מגחלים לוהטות. וחוצמזה, לא הגיוני שבמשך 3 השנים בהן זויה הייתה בכלא אף אחד לא טרח להחליף את הגחלים.

אני מקווה שהפרק הבא יהיה מעניין יותר.י

דיון (9)