ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

דם אמיתי - עונה 4 פרק 4 (ספ')

מאת: ספייקי
פורסם בתאריך: 18/07/2011

יותר טוב מהפרק הקודם, לדעתי. למרות שהוא ללא ספק היה פחות מצחיק ויותר אפל.

סוקי, אריק ואלסיד - אהבתי את האינטראקציה, ואת העובדה שאלסיד מונע ממניעים טהורים (כנראה) לעזור לסוקי. נראה שהוא באמת אוהב אותה ואני אישית לא אתנגד אם סוקי תסיים את קריירת האהבות שלה עם מישהו כמו אלסיד. (אני יודע שאני במיעוט כאן.. אבל אי אפשר להתעלם גם מהסיבות השטחיות :-^ אך הבולטות). לעומת זאת, לא נראה לי שדבי לגמרי השתנתה. היא עדיין נראית לי כמו גרסא מכוערת יותר של הילארי סוונק ואני עדיין מצפה שהיא תחשוף את פרצופה האמיתי באיזשהו שלב..

אריק וסוקי - אריק שיכור בהחלט היתה הפתעה מעניינת, אבל עדיין משהו בזוגיות (המתפתחת) שלו עם סוקי נראה לי קצת מאולץ. אני כאילו עדיין לא מאמין לו לחלוטין שהוא כל כך נאיבי... או שזה אמור להיות ככה, או שזה משהו במשחק של סאסגארד, אבל זה עדיין מרגיש לי כאילו אריק עושה לנו הצגה..

ביל ופורשיה - גילוי עריות בן 150 שנה. meh.. לא כזה מעניין, וטכנית אני לא חושב שזה עדיין מוגדר כגילוי עריות (הוא והבת של הנכד של הנכד של הבת שלו? זה רחוק יותר מבני דודים מדרגה שניה! :-E) ) אבל נפלא לראות שוב את מונה (קת'רין הלמונד) דופקת הופעה. היא אומנם הזדקנה, אבל עדיין הסרקזם האדמוני שלה לא מת!

סאם ולונה - משעמם. נקסט.

ג'ייסון - נו טוב, לפחות נראה שסיימנו את עלילת הוט-שוט, בה ג'ייסון בילה שניים וחצי פרקים תמימים בשכיבה על הגב. מעניין איך ג'ייסון יגיב מעתה לדם של ג'סיקה. ואיך הויט נתן לכזה דבר לקרות.. הם לא יכלו לדבר עם סוקי לפני זה? :*D

טומי - שיט, יש יותר מדי דמויות בעונה הזאת, ויותר מדי עלילות. מחזיק אצבעות ששרשרת הברזל שנכרכה סביב צווארו ע"י בילי ג'ו תעשה את העבודה הפעם.

ארלין, טרי והתינוק - אין לי יותר מדי להוסיף. אני באמת מתחיל להשתכנע כי התינוק דוקא בסדר, אבל ארלין איכשהו נרדפת ע"י כוח כלשהו. אולי בהשפעת הטקס של הולי מהעונה הקודמת.

לפאייט, טרה, מארני ופאם - כרגיל, העלילה הכי טובה העונה. מארני היא מבחינתי דמות ה'ביג באד' הטובה ביותר בסדרה מאז מריאן. הפרק הזה ברור כי מארני היא אישה דיי טובה בסה"כ, אבל עם אישיות גבולית שהולכת להיות מנוצלת מדי פעם ע"י המכשפה הספרדייה ההיא שהועלתה על המוקד. פאם המסכנה :-( היא עכשיו כוכבת בעול כורחה בקרוסאובר של 'טרו-בלאד' עם ה'מתים המהלכים'. נקווה שיהיה מעניין.

דיון (16)