ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

כוכב נולד 9 הגמר!!

מאת: חיימון
פורסם בתאריך: 24/07/2011

טוב קודם ברכות לפייבוריטית שלי חגית יאסו על הזכייה. כמו שכבר הרבה אמרו משום מה כשהיא עולה לשיר הלב יוצא אליה... אבל רציתי לדבר על משהו אחר... שהרבה יותר מפריע... וזה הביקורות הקוטלות של כל אותם מקומבני תקשורת שרק דבר אחד יכול להסביר את הקשר שלהם לכתיבת ביקורות על תוכניות טלויזיה וזה קשרים...
חברים צאו מהסרט היתה עונה מעולה! הכי טובה מבחינת כמות הכשרונות שהעלו בעונה אחת!
הסיבה היחידה שאפשר לומר שיש כל כך הרבה ביקורות כיון שלשם שינוי לא היה קונצנזיוס כלומר היה פייט מכל הכיוונים וכל פעם שהודח מישהו שאהבנו זה עצבן כמה מהאנשים וכשלא יוצא מה שרוצים ישר ממהרים להכריז העונה הכי גרועה.

כמה שיש לי ים של טענות על ההפקה (וכבר כתבתי כאן בנושא) עדין מדובר בהפקה הכי טובה בארץ בתחום הופעות החיות...

אז צאו מסרט - אחד שתיים וגם עשר שאומרים עונה גרועה (ומיוחד כל אותם מבקרי טלויזיה שכבר יצא לי לקרוא ביציאות מסוג זה) זה רק מראה כמה אתם חיים בלה בלה לנד :) ... וכמה אתם לא מבינים על מה אתם מדברים כי עובדות מדברות בעד עצמן העם אהב את העונה הזה.

----------------- מנתוני הצפייה של כוכב נולד בגמר אתמול ------------------
גמר העונה התשיעית של "כוכב נולד", בו זכתה המתמודדת חגית יאסו, זכה, על פי נתוני צפייה ראשונים המתפרסמים כעת לרייטינג שיא של 41%, זהו הגמר הנצפה ביותר של התכנית מאז עלתה לראשונה באוויר והוא מנצח את השיא של גמר העונה השמינית, בשנה שעברה שזכה ל-36%. ההפגנה שהתקיימה באותה השעה בתל אביב לא פגעה, כך מתברר, בנתוני הצפייה של הגמר.

ממוצע העונה ללא משדר הגמר עומד על 28.8%. זוהי העונה הנצפית ביותר של התכנית. ממוצע העונה השמינית היה 25.3%.

ממוצעי העונות הקודמות של "כוכב נולד"

ממוצע עונה 7 ? 27.7%
ממוצע עונה 6 ? 27.3%
ממוצע עונה 5 ? 27.1%
ממוצע עונה 4 ? 23.2%
ממוצע עונה 3 ? 24.6%
ממוצע עונה 2 ? 21.9%
וממוצע העונה הראשונה עמד על 20%

לקוח מאתר וואלה
http://b.walla.co.il/?w=/3425/1843469

דיון (7)