ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

דם אמיתי עונה 4 פרק 5 (ספ')

מאת: ספייקי
פורסם בתאריך: 26/07/2011

טוב, אז ישנה אווירת שיפור באוויר - ואני אוהב את זה. נראה שכלל העלילות העונתיות (למעט זו של אנדי אולי) מתחילות לצבור תאוצה.

סוקי ואריק - אני לא מהרומנטיקנים המושבעים שמחו גלונים של דמעות בסצנה שהסתיימה בנשיקה, אבל אני בהחלט מרגיש את הכימיה המעולה בין אנה פקווין לאלכסנדר ססגארד, כימיה שעובדת ביניהם טוב הרבה יותר מאשר בינה לבין... בעלה. אופס. :-) עם זאת, קשה לי ממש להתרגש כאן באמת. איפה באפי ואנג'ל והכימיה המטורפת ששררה ביניהם, בהשוואה לגרסא החיוורת הזו? אני באמת חושב שסוקי היא דמות מעולה (הסצנה עם מארני ב"מאג'יק בוקס" היתה מבריקה, לדעתי), אבל בשלב זה לא ממש אכפת לי מהרומנים שלה עם ערפדים. פשוט בא לי שהיא כבר תתחיל לדפוק מכות (או כדורי אור) בכל מיני טיפוסים שליליים ותפסיק להיות כזאת פסיבית.

מארני, ביל, פאם - העלילה היותר אפקטיבית העונה ממשיכה, אך הפעם ביל נכנס לתמונה. קצת קשה לי לסבול את הדמות שלו כרגע, ואני מאחל ומייחל לרגע בו מארני/אנטוניה תפטור אותו כבר מייסוריו (לא לפני שהוא יקריב את עצמו לטובת סוקי, או איזה משהו צ'יזי שכזה), אבל משום מה אני לא רואה את זה קורה. אהבתי את הרגע בו הא מנסה להפנט את מארני, אבל עדיין ממען להוציא ממנה מידע רלוונטי. (פאם: 'פאאקק').

טומי וסאם - אוקיי, אז טומי לא נחנק למוות באיטיות, אלא סיים ברצח כפול של שני הוריו הווייט-טראשיים, וסאם עוזר לו להיפטר מן הגופות. רמז מטרים לכך שטומי יתחיל מעתה להפוך לבני אדם? וממתי אליגטורים נמשכים למרשמלוז?

ארלין, טרי, תינוק-שטן Z-[ - הסצנה עם אמא של טארה ובעלה החדש שמטהרים את ביתה של ארלין היה מצחיק בטירוף. הדמות של אמא של טארה לא מפסיקה להפתיע בצביעותה ופסיכיותה :-) מתי נקבל איחוד משפחתי קורע לב עם בתה הניאו-לסבית?
אני עדיין חושש שהתינוק הוא לא הגורם לכל הבלאגנים, כולל השריפה המתקרבת... אולי יגלו לנו כבר מה קורה פה?? לא רוצה לחכות עד סוף העונה..

כל השאר - לא ממש מעניין, כרגיל.

בקומיקון שנערך לפני יומיים בסאן-דייגו נחשף פרומו מורחב לפרק 6. נראה שהעניינים הולכים להתחמם (ספויילרים):

מארני בורחת מכלאה, פאם מקבלת את הפנים שלה בחזרה, ביל עומד להוציא את אריק להורג, טרה מתחילה לחסל ערפדים אחרי שהחברה שלה מותקפת, מארני מתחילה לשלוט בערפדים, סוקי נורית מאקדח ומתמוטטת בשוט שנראה דומה באופן מפתיע לשוט היריה בבאפי בסוף עונה 6. מקרי?

דיון (9)