ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

HOT תשדר את דרמת המתח המצליחה "ניקיטה"

מאת: HOT סדרות הרכש
פורסם בתאריך: 04/08/2011

סדרת האקשן האפלה והסקסית, בכיכובה של מגי קיו, המבוססת על הסדרה והסרטים המצליחים, זכתה בעונת הבכורה שלה לאהדת המבקרים והמעריצים, ולאחרונה למועמדויות בטקסי הפרסים הקרבים.

הדרמה המותחת ועטורת האקשן "ניקיטה" ("Nikita"), מבית היוצר של הבמאי והמפיק אם. סי. ג'י ("המלאכיות של צ'ארלי"), ובכיכובה של כוכבת סרטי הפעולה מגי קיו ("משימה בלתי אפשרית 3", "מת לחיות 4.0"), של רשת "CW" וחברת "WB", תשודר ב-HOT3 וב-HOT VOD.

הסדרה מבוססת על שובר הקופות הצרפתי של הבמאי לוק בסון, שהוביל לאדפטציה קולנועית אמריקאית, ולסדרת קאלט, שהחלה בסוף שנות התשעים ושודרה במשך חמש עונות. 2.9 מיליון איש צפו בממוצע בעונת הבכורה של הגרסה הנוכחית, שחודשה במאי האחרון לעונה שנייה, אשר תעלה בסתיו הקרוב בארצות-הברית. לאחרונה הוכרז כי "ניקיטה" מועמדת לפרס ה"אמי", לצד ארבע מועמדויות לפרסי ה"Teen's Choice"- בקטגוריית סדרת האקשן ועבור שלושת שחקניה הראשיים.

המבקרים החמיאו לסדרה החדשה, והשוו אותה להצלחות כמו "זהות בדויה" ו"באפי ציידת הערפדים". ה"ניו יורק טיימס" ציינו ש"בגלגולה הנוכחי, "ניקיטה" היא מותחן עשוי היטב. אפלה, קשוחה, מפתיעה, מתוחכמת ומספקת". "USA Today" כתבו- "העלילה שזורה היטב, עם כיוונים לא צפויים. הבימוי חד, הקאסט מצוין והסדרה משכנעת". ה"ניו יורק פוסט" כינו אותה "מרעננת, מצוינת ומבדרת".

"ניקיטה" מתארת את קורותיו של הארגון הממשלתי הסודי "Division", שנציגיו מגייסים צעירים עם עבר בעייתי המנותקים מקהילותיהם, ומוחקים כל ראיה מחייהם הקודמים, במטרה לעצב ולאמן אותם לכדי בלשים ורוצחים שכירים. ניקיטה (קיו) הפתיינית והקטלנית הייתה צעירה מורדת, שהארגון הציל מגזר-דין מוות. הם זייפו את הוצאתה להורג, בטענה שהם מעניקים לה הזדמנות נוספת להתחיל מחדש את חייה, ולשרת את המדינה. למרות האימונים המפרכים, ניקיטה מעולם לא איבדה את הצד האנושי שבה. היא התאהבה באדם מחוץ לארגון, אך הוא נרצח באכזריות על-ידי אותו ארגון שכביכול העניק לה חיים חדשים. לאחר שהבינה כי היא נבגדה על-ידי הקרובים אליה מכל, היא עשתה את מה שאף-אחד לפניה מעולם לא הצליח לעשות- והייתה למגויסת הראשונה שהצליחה להימלט מהסוכנות.

שלוש שנים לאחר בריחתה, ניקיטה נשבעת להעניש את מעבידיה לשעבר, ולהפיל את הארגון כולו. היא תמיד בזווית העין שלהם, תמיד צעד לפניהם, ולא תעצור עד שתחשוף ותהרוס את משימותיהם. היא מצליחה להסתנן אל תוך מסדרונות הארגון, כשהיא מציבה בו חפרפרת, אלכס (לינדזי פונסקה, "קיק אס"), מגויסת חדשה עם עבר מסתורי ואלים. אך יש גם מי שנשלח מתוך הארגון להפיל אותה ולהגן על האימפריה- הסוכן מייקל (שיין ווסט, "סיפור אהבה בלתי נשכח"), לא אחר ממי שאימן אותה, ממונה להתמודד עם התלמידה הסוררת שלו, במקביל לאימון צעירים נוספים עם פוטנציאל להפוך לרוצחים יעילים- בראשם אלכס, שנדמית כמי שנועדה להחליף את ניקיטה כסוכנת מובילה.

לצדם של קיו (שמבצעת גם את פעלוליה), ווסט ופונסקה, מככבים בסדרה ארון סטנפורד ("אקס מן 3"), אשטון הולמס ("היסטוריה של אלימות"), טיפאני היינס, מלינדה קלארק ("האו.סי") וזאנדר ברקלי ("שליחות קטלנית 2: יום הדין"). ריץ' סאמר ("מד מן") ואגדת הקומיקס סטן לי מגיעים להופעות אורח.

ימי חמישי, בשעה 20:30, ב-HOT3 ו-HOT3 HD וב-HOT VOD

דיון (0)