ארכיון פורומים / חדשות טלוויזיה

ג'ורג' לופז בוטל - וקונאן?

מאת: זוחל השטיח
פורסם בתאריך: 11/08/2011

קונאן או'בראיין הרים גבות כשמצא בית דווקא ברשת הכבלים TBS אחרי שערוריית ג'יי לנו וה"טונייט שואו" ב-~nbc~. בינתיים, בנובמבר 2009 עלתה ב-TBS תכנית האירוח היומית של הקומיקאי ג'ורג' לופז בשעה 23:00, ואחרי כחצי שנה קונאן חתם ברשת על הגשת התכנית "קונאן" ב...23:00 תוך הזזת לופז לחצות, רק לאחר שקיבל טלפון מלופז עצמו שהביע שמחה על כך שקונאן יהיה הליד-אין שלו ושלא יחשוש שהוא עושה לו מה שלנו עשה לקונאן.
"קונאן" עלתה בנובמבר 2010, הרייטינג התייצב על כמיליון צופים אך בחודשים האחרונים נפל לממוצע של בין 700 ל-800 אלף, כשאפילו "צ'לסי לייטלי" עוקפת אותו גם בקרב קהל הצעירים שבו היה החוזק שלו.
ולופז בינתיים איבד אפילו יותר קהל, כשמלכתחילה בקושי גירד חצי מיליון עוד כששידר ב-23:00 והביקורות היו קטלניות. לפני שקונאן הגיע, התלבטו אם בכלל לתת לו עוד עונה.
עכשיו כשגם קונאן לא הצליח להציל אותו, TBS הודיעה באופן רשמי על ביטול התכנית של לופז (ההודעה יצאה אתמול והתכנית האחרונה בהחלט משודרת היום).
אני מעולם לא ראיתי תכנית מלאה אחת של לופז, אך הביטול שלו גורם לי לחשוש לגורלו של קונאן. בינתיים ב-TBS מצהירים שיעזרו לקדם את "קונאן" יותר מבעבר (הם מודים שהתכניות ששודרו לפניו עד עכשיו לא היו הקדמות מספיק אטרקטיביות), ונשמע שהם לא מתכוונים לוותר עליו בקרוב (נדמה לי גם שהוא חתום לשנתיים לפחות). מקווה שלא רק נשמע.

http://nymag.com/daily/entertainment/2011/08/turner_tbs_conan_george_lopez.html

דיון (1)