ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

~sp~דם אמיתי עונה 4 פרק 8

מאת: דורון ז
פורסם בתאריך: 16/08/2011

אין ספק שמלחמת הערפדים במכשפות כוללת הרבה אקשן, ובפרק הזה קיבלנו מנה גדושה במיוחד.

אז מה היה לנו:
- לג'סיקה היה יום רע. גם כמעט מתה, וגם נזרקה מהבית של שני מאהבים שונים. כל הכבוד להויט, שלא התנהג כמו הרכיכה שהיא דמיינה, וכל הכבוד לג'ייסון, שהתגבר על היצר המיני המאוד פעיל שלו בשביל לא לבגוד בחבר. לא הבנתי בדיוק אם ג'סיקה באמת התייאשה ממונוגמיה, או שזה רק מה שאמרה להויט, אבל אני מקווה שהיא לא תהפוך לעוד פאם ממורמרת כזו, כי אני עדיין אוהב את הדמות שלה.
- סוקי ואריק. אוקיי, הבנו, כמה סצינות סקס שני אלה צריכים? ומה היה הקטע עם השלג? חלום? קטע של פיות? בכל מקרה, אנטוניה עשתה לאריק משהו בסוף הפרק, ויש סיכוי טוב שהזכרון שלו חזר.
- אלסיד והחברה המעצבנת. די מתיש לראות את רוב הגברים בסדרה מאוהבים בסוקי (לפחות סאם כבר ירד מהרשימה), ואחרי שבפרק הזה אלסיד שיקר לחברה שלו והלך להציל את סוקי, נראה שבפרק הבא תהיה סצינה שלמה בין שלושת אלה שהיא שידור חוזר מדויק של העונה הקודמת.
לה-פייט והתינוק של ארלין. יש הרבה רוחות רפאים בעונה הזו, ולא ברור לי לאן סיפור החטיפה הזה יוביל, אבל אם עד עכשיו חשבתי שלה-פייט יתברר כמכשף חזק, הסתבר שהוא סתם בובה בידי רוחות רפאים.
האח של סם ותרמית הנדל"ן. אוקיי, למה? את מי למען השם זה מעניין? הדבר החיובי היחידי הוא שזה נותן לשחקנים הזדמנות לשחק משהו שונה (גם כל הדיבוקים כנ"ל), והשחקנית שמגלמת את גברת פורטנברי עשתה עבודה לא רעה.
סם עם האקסית של מנהיג הזאבים. אני מחכה לעימות בין שניהם, ואהבתי איך שסם לא נרתע בכלל, ואפילו הציע לו לצאת איתו החוצה. הגיע הזמן שנראה קרב בין משנה צורה, לבין החיקוי העלוב שנקרא איש זאב.
- וכמובן, מלחמת המכשפות. סצינת אקשן מעולה, כבר אמרתי, וגם השחקנית של מרני/אנטוניה עושה יופי של עבודה. תפסו את ביל עם כסף, את אריק עם כישוף, ירו בסוקי ואין מי שייתן לה דם ערפדים אז אולי מישהו ילך לרופא לשם שינוי בסדרה הזו, ובאופן כללי יש הרבה בלגן. אחלה פרק :)

דיון (15)