ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

סוף סוף ~sp~

מאת: איילת
פורסם בתאריך: 29/08/2011

יש לMrs. Ari שם!!
אני לא מאמינה שהם נתנו לנו אותו ככה, באגביות מוחלטת, שני פרקים לפני שהסדרה נגמרת..
וכמובן, שלא ארי יקרא לה בשמה, אלא השף שיוצא איתה עכשיו.
אז כן, אחרי 8 עונות ושנייה לפני הסוף מתברר שאישתו של ארי שבאופן הכי מובהק הייתה כל הסדרה הMrs היא מליסה. :)
באמת חייבים לתת לסדרה הזאת קרדיט, להסתיר שם פרטי של דמות במשך 8 עונות בצורה יותר מתוחכמת מלקרוא בכינוי Mr. Big זה ראוי לציון.

בסה"כ העונה התחילה בשלושה פרקים חלשים אבל מאז משתפרת ממש, קצת עצוב לי שהיא עוד רגע נגמרת.

השיחה של באבס וארי הפרק הייתה אחת המשעשעות, וכמובן ארי מתחרפן כשהוא מגלה שהשף אצל מליסה.

וינס והכתבה - אני אוהבת את הנואשות שלו לרצות את הכתבת שמסרבת לשכב איתו, כל הזמן מרגיש לי שחבל שזה לא קרה קודם לכן...כל ההבנה הזאת שהוא התחיל להגיע אליה הפרק, שהוא אף פעם לא ניהל מערכת יחסים רצינית.

טרטל והמסעדה - *yawn*
למרות שבדיחות על מפורסמים שכולם רוצים לפגוש שיעשעו אותי [בראד פיט, ג'ורג' קלוני, הילדים מגלי. D:]

אי. ואמא של סלואן - לול. זה חולני בצורה מוצלחת. אני גם ממש אוהבת את השחקנית מאז שהיא הייתה ג'ולי, האמא המזעזעת של מריסה באו.סי.

דרמה ודייס - דייס מעצבן אותי כבר כל העונה אבל היה נחמד לראות את דרמה מתמודד בבגרות [יחסית לדרמה] עם החלטות הקריירה של חייו. אני מקווה שדייס לא עבד עליו והם אכן נכנעו ויש סדרה כי זה היה קצת מוזר שהודיעו לדייס אבל לא הודיעו לדרמה...לא נראה לי שהעתיד של דרמה ורוד. הוא אף פעם לא...

דיון (0)