ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

יומני הערפד 301

מאת: roswella
פורסם בתאריך: 17/09/2011

ווהו, עונה חדשה!

נראה שפרקי פתיחת עונות הם ממש לא טובים עבור קרוליין. אני כל כך אוהבת את הדמות הזו, בבקשה שלא יעשו לה משהו קיצוני מדי.
נראה שמיסיס לוקווד הבינה שהשריף כבר לא כל כך אובייקטיבית לגבי ערפדים מאחר שהבת שלה כזו, והחליטה שאין ברירה וצריך שמישהו אחר ייקח את העניינים לידיים בעיירה הזו.

החיבור בין מאט לג'רמי קצת מפתיע, הייתי אומרת. אבל לא נראה מלאכותי מדי.
אני סקרנית לראות מה ויקי ואנה רוצות מג'רמי. שיציל אותן? הא? לרגע הייתה לי תיאוריה שהוא רואה דווקא אותן כי שתיהן היו ערפדיות. אבל אז נזכרתי שגם ג'נה דודתו הייתה ערפדה לאיזה חצי שניה, ואותה הוא לא רואה. לפחות בינתיים.

אני די מחבבת את סטפן בתור ערפד מרושע, והבנתי את זה בסוף הפרק כשהוא חזר למבט המיוסר שלו. הוא גם מאוד יצירתי בתור ערפד מרושע.
חיבבתי את חברתו של דיימון, אפילו שכמעט לא ראו אותה. אם ימשיכו ככה בהריגת דמויות נשיות הם ימשיכו להתדרדר בציון הבצ'דל. ומסכן דיימון, עד שהיה לו משהו יציב בחיים.

ומסכנה אלנה, איך שריק אמר לה "את בת 18, את יכולה להסתדר לבד". זה היומולדת שלה, היא גם ככה מדופרסת בגלל ג'נה וסטפן, ועכשיו ריק מחליט בשבילה שזה שהיא בת 18 אומר שהיא באופן פלאי הפכה לבוגרת שיכולה לטפל בכולם לבד?

קצת מזכיר לי את באפי וג'יילס בעונה 6. היא מאוד סמכה עליו, ודווקא בתקופה שהייתה זקוקה לו יותר מכל - הוא בוחר לעזוב אותה. ולא סתם לעזוב, לעזוב ללונדון!
לפחות ריק נשאר בסביבה. ומצד שני, זה לא שאין לה אנשים מבוגרים להסתמך עליהם. הרי דיימון בן איזה 150, לא?... :-P

ומה העניין עם בוני שבכלל לא נמצאת שם? לא שאני מתלוננת, אבל סתם תמוה. הם עוד לא החליטו מה הם רוצים לעשות עם הדמות שלה?

מעניין כל הקטע עם ההיבריד. כשקרלוס אמר שהוא רוצה ליצור לעצמו צבא של היברידים, תהיתי איך בדיוק הוא מתכוון לעשות את זה. ואז הוא עירפד את איש הזאב. אז ככה! ובשביל מה הוא עינה אותו אם אחרי שהוא יערפד אותו אולי הוא כבר יגיד לו מרצונו החופשי איפה הלהקה שלו? סתם בשביל הכיף?
כשמערפדים בן אנוש הוא בדר"כ נעשה מרושע למדי ועובר לצד של הערפדים, למרות רגשות אשם שאולי נשארו אצלו. האם איש הזאב יעבור מיידית לצד של קרלוס כשיהפוך להיבריד?

איזה ייסורים עכשיו לחכות שבוע שלם עד הפרק הבא!

דיון (2)