ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

מה קורה במשפחת ג'יימסון?~sp~

מאת: איילת
פורסם בתאריך: 22/09/2011

אני צופה בעונה השנייה של הסדרה הזאת ברגשות מעורבים..כשהיא טובה, אז היא ממש טובה אבל רוב הזמן היא ממוצעת מדי.
הפרק הזה היה שונה, פרק אחד לפני סוף העונה וקרו המון דברים.
לי מת - הייתי בשוק לראות אותו אפור ומתאמץ לנשום את נשימותיו האחרונות, זה לא קרה קצת מהר מדי? היה לי ממש עצוב, כמעט הביא אותי לדמעות..אבל לא. [ואגב, זאת הסדרה היחידה שראיתי בשנים האחרונות ואני זוכרת שממש גרמה לי לבכות, בסוף עונה ראשונה - כמובן]
אבל גם מאוד מאכזב, כי בפרק המקביל בדיוק לפני עונה מתה מרלין הנהדרת בהתאבדות הדרמטית ואם זאת שיטה חדשה להרוג כל עונה דמות עונתית, זה לא משהו.

מיק ואנדריאה, מאוד מבאס. מיק מלכתחילה לא היה דמות חיובית אבל באמת שלא חשבתי על אופציית ההגירה כשהוא הציע להתחתן, חבל שהלב שלה נשבר ככה, אבל אני כמובן שמחה שהיא לא מתחתנת!
בנוגע לכל האמירות על מהגרים, אולי זה אני ולימודי הקולנוע שלי אבל ממש צורם לי ואני מרגישה שזאת עמדה שהסדרה מחזקת - מהגרים יגנבו, ישקרו ויעשו רק רע, לעם האמריקאי.
[שוב, רק אני..לא חייבים לקחת את זה, זה מה שאני ראיתי מתוך דמותו המייצגת של מיק]

פול ובדיקת הסמים - עצלנות תסריטאית! אין לי שום דבר טוב להגיד על זה..ככה זה הרגיש. רצינו לסבך את כל העלילות עד לסוף העונה ולא היה לנו איך לגרום לפול להתפס אז יאללה, בדיקת סמים שגרתית [???] לכל העובדים!

החזרה של שון - עוד עצלנות תסריטאית, אבל ניתן להם עוד פרק..אולי הם יסבירו.

קאת'י ג'יימסון מול הסטודנטים לרפואה - הסצינה שלוקחת בהליכה את כל הפרק, הכי מרגשת, הכי חזקה, הכי יפה..הדברים היחידים שהיא יכולה ללמד סטודנטים לרפואה זה, שיהיה להם אכפת בזמן שהיא סומכת עליהם והולכת אחריהם באמונה עיוורת.
זה מתאים בעיקר אחרי המעבר שלה בתחילת העונה מהרופא שאכפת לו לרופא שאשכרה מאריך את חייה אבל לא זוכר את שמה.
זה כמעט גרם לי לבכות על בסיס תוכן, לי כמעט גרם לי לבכות על בסיס רגש..בכל מקרה שניהם היו מצוינים ופרק מוצלח, עדיין לא מדהים.

אה, פופי ואדם - קצת מפתיע המון צפוי, היה ברור מההתחלה שהיא לא בריאה בנפשה וזה הלך והתחזק כשהיא לקחה אותו לפגישת המחזור.. עדיין היה מבאס.

ראיתם את הפרומו לפרק האחרון לעונה? לא ברור בכלל אבל מלחיץ [כוחה של העריכה הדרמטית!!]

דיון (1)