ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

אבא אמריקאי - פרק 602 -

מאת: האסתטיקה של החבובות
פורסם בתאריך: 27/09/2011

(ספוילרים אפשריים לפרק זה בלבד. אבקש יפה מאחרים לא לספיילר את הפרקים הבאים בעונה, גם אם הם ראו.)

איך שהתגעגעתי... אני אף פעם לא יודע מראש מתי אבא אמריקאי חוזרת לעונה חדשה בערוץ 3 ותמיד איכשהו קורא על זה באיזה עיתון לגמרי במקרה, וכך גם הפעם. אחרי הגימיק המאכזב של הפרק הראשון לעונה היה ממש כיף לראות איך בפרק השני כולם חוזרים לאלמנט שלהם ועושים את מה שהם עושים הכי טוב - סטן קשוח ושמרן, פרנסין ותרנית ומפנקת, היילי ביצ'ית וסקסית, סטיב טיפש ומגעיל, רוג'ר מנותק כרגיל מחוקי הגיאוגרפיה, הכלכלה, הפיזיקה והעולם שאנחנו חיים בו באופן כללי וקלאוס לא עושה כלום. פשוט תענוג, כמו לצפות בפרק מהעונה הראשונה בתוספת הכתיבה המשודרגת של העונה השישית. הבדיחה על החתולים שבסאות' פארק בטח הייתה נגררת ומקבלת נופך אפל וסדיסטי הרבה יותר פשוט החליקה לי בגרון בפרק הזה. בכלל, אני ממש מעדיף בזמן האחרון את מקפרלן על סאות' פארק, פשוט הרבה פחות מטיף והרבה יותר מצחיק.

אגב, היה לי מוזר להכיר את איש משפחה אחרי אבא אמריקאי, כי לא יכולתי להפסיק לחשוב דברים כמו "למה פיטר נשמע בדיוק כמו רוג'ר, ואבא של לינדה נשמע וגם מתנהג בדיוק כמו סטן? ואיך זה שכל בחורה יפה נשמעת כמו היילי?" בהחלט מעשיר את החוויה.

עוד בנושא איש משפחה ובצ'דל: ממש זיעזע אותי לגלות שאת כריס ומג השמנים מדבבים סת' גרין ומילה קוניס. אין לזה שום הצדקה.

דיון (40)