ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

דקסטר מאץ'? פרק 603 (ספוילרים)

מאת: מיקה
פורסם בתאריך: 20/10/2011

הפעם זה באמת פרק 3 :-)

מה לעזאזל?!
מאז האייס טראק קילר לא הוקרפתי כל כך מרוצח סדרתי. מה זה היה הביתור הזה של הגופות והסידור שלהן מחדש? איזה מקריפ הזקן הזה! ואיזה מקריפה ההשפעה שלו על הבחור הצעיר.
סנטי שאל אותי אם לדעתי המחזה הזה יותר מפחיד באור יום או בחשכת הלילה. עניתי שאין ספק שבלילה יש אלמנטים מפחידים, אבל בחשכת הלילה יש מפלט. אתה לא ממש מבין מה קורה. אתה יכול לפטור את זה ב"מישהו חמד לצון עם בובות של חלון ראווה". באור היום ממש לא.

לא יכולה לחכות לפרק הבא!

הסיפור של דב היה גם סבבי, ואהבתי את הטלפון מבטיסטה. קודוס לו על איך שהוא לוקח את זה ועל העזרה שהוא נותן לדב. במיוחד אהבתי את איך שדב טיפלה בבלש החדש והמחוצף. חבל שלגוורטה לא נשארה שם כדי לראות איך דב טיפלה בזה יפה.
העוזרת של מסוקה מטרידה - בעיקר כי אני לא מבינה בשביל מה צריך אותה שם ולמה צריך שהיא תגנוב דברים מהמשטרה. מעניין אם ואיך יהיה השואו דאון כשיתחבר לה האסימון שדב היתה הארוסה של הרוצח שהיא מעריצה.
וסיפור הרוצח הפרקי היה חביב מינוס. אהבתי שדקסטר הור אותו במוות שבאמת מכאיב לו - מיתה סתמית מהתקף לב בבית אבות. קצת פחות אהבתי את מה שעומד מאחורי ההחלטה הזו, שזה המון רגשות אישיים שלא אמורים לאפיין את דקסטר. מצד שני, מאז המוות של ריטה ומאז לומן, דקסטר בהחלט מפגין המון רגשות ופחות מחושב וקר.

דיון (5)