ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

הישרדות 23 פרק 6-- ספויילרים!

מאת: זרמושקה
פורסם בתאריך: 22/10/2011

~sp~

אני ממש נהנה מהעונה הנוכחית של הישרדות. אמנם הייתי מרוצה מהעונה הקודמת בגלל שעודדתי את רוב עוד מעונה 4 והייתי מרוצה מזה שהוא סופסוף מימש את הפוטנציאל שלו לקחת את המשחק.

העונה הזאת אבל התחילה מבחינתי לגמרי עם פחות הייפ, לא הייתי מרוצה מזה שהביאו את אוזי וקואץ' ולא ראיתי מה הם יתרמו למשחק, אבל הליהוק של השורדים האחרים הוא ממש מהנה ונוצרו שתי שבטים מעניינים.

-אוזי הוא פשוט שחקן מפגר. זה לא ייאמן איך כל פעם הוא עושה את אותם טעויות והפרק הזה עם ההתפרצויות וההתנהגות ילד בן 5 שלו + ההחלטה שלו להודיע לכולם שהוא עושה מה שבא לו ושיש לו אליל חסינות היא בכיף בין ההחלטות הגרועות שראיתי (למרות שברור שהוא דיבר מרגש וזה לא היה טקטי). אני מת שיעוף כי הוא לא מוסיף עניין אמיתי למשחק.

-ג'ים לגמרי מנהל את המשחק טוב בשבט שלו, אני מקווה לראות אותו מגיע רחוק, נראה כאילו יש לו מה לתת לנו.

-כל המצב של ההדחה היה פשוט מרתק לראות, מועצת שבט נהדרת.
לדעתי הם עשו החלטה נכונה בכך שהם שמרו את עדנה- לא הרגשתי כאילו מיקלה הייתה באמת נאמנה להם במצב של מיזוג, עדיף שהיא תנסה להעיף את כריסטין מאי הגאולה.
המרוויח הגדול הוא קואץ'- ברנדון ועדנה אצלו בכיס, יש לו אליל חסינות וסופסוף יש מישהי שיש לה באמת סיכוי להעיף את השונאת הכי גדולה שלו מהמשחק. המלכוד היחיד זה עם הדגש של ברנדון על אמון, אלברט יכול למסמר אותו כשיגיעו למצב של הכרעה בשבט (אם הם שורדים את המיזוג) על זה שהוא לא גילה לו.

בכל מקרה, כיף שהעונה הזאת משאירה אותך במתח לקראת השבוע הבא!

דיון (2)