ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

ביקורת על המפץ הגדול

מאת: trilliane
פורסם בתאריך: 23/10/2011

סיטקום קלאסי מוצלח למדי על חבורת גיקים. ההומור לא בהכרח מתוחכם במיוחד ולפעמים גם צפוי, אבל לתחושתי רוב המבקרים כאן החמירו איתה. נכון, לא חסרות בדיחות צפויות, אבל זה נכון לגבי סדרות רבות, ומה שחשוב הוא שהיא פשוט מהנה מאוד לצפייה.

מה שכן הופך אותה לשונה מסדרות אחרות זו מידת הגיקיות - כמות רפרנסים מד"ביים ומדעיים שלא ראיתי מעולם על המסך, ולכל מי שמרגיש שייך לעולם הזה (במידה כזו או אחרת) זה פשוט תענוג. תחושה חזקה של שייכות, הכרת החומר מקרוב, סדרה שמכירה את צופיה וגם מתחנפת אליהם, מה רע (חנופה יכולה להביא אותך רחוק!). חוצמזה הזמנו באינטרנט וילון אמבטיה של הטבלה המחזורית ועכשיו גם לנו יש בדיוק כזה, As seen on TV, ממלא את לבי החנוני שמחה וגאווה בכל מקלחת.

השחקנים הראשיים טובים מאוד לטעמי (חוץ מראג', הוא די מיותר לי) והדמות של שלדון פשוט משובחת. אני חובבת במיוחד את מים ביאליק (שמצטרפת לצוות בעונות המתקדמות) ומדי פעם מפציעים שחקנים אורחים שווים, בפרט כאלה ששיחקו בסדרות מד"ב ידועות, מגניב ביותר!

אני נותנת לה רק 3.5 כוכבים כי אני לא נדיבה בחלוקתם וזו לא סדרת חובה או סדרת איכות, אבל זה לא אומר שהיא לא טובה לסוגה.
סיכום בשלוש מילים: כיף כיף כיף!

(נו טוב, זו אותה מילה שלוש פעמים. אל תהרסו את הכיף)

אגב, למי שתוהה, הביקורת נכתבה אחרי צפייה בכל הפרקים נכון להיום - הסדרה כרגע בעונתה החמישית, שודרו בינתיים שישה פרקים. דווקא העונה הנוכחית התחילה קצת חלש לדעתי, אבל בקטנה.

דיון (60)