ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

המתים המהלכים 207 ~sp~

מאת: Jaguar
פורסם בתאריך: 28/11/2011

אלוהים אדירים!
פרק נהדר, מתח מחשמל וקליימקס אדיר. כל העונה נמשכה בסימני שאלה וציפייה להתמוטטות הזו של הקבוצה, לכל הסדקים שהחלו להיווצר שם והציוותים הקטנים של שני אנשים, וההתפרצות הזו בסוף הפרק הייתה מרגשת.

דבר ראשון, לראות את הסדרה הזו ישר לאחר 'Once Upon of Time', זה לראות שתי ליגות נפרדות של משחק. ליגה ד' בישראל, והפרמייר ליג באנגליה. אין דמות אחת בסדרה הז כמעט, ובטח שבפרק הזה שלא שוחקה באופן מעורר הערצה.
שיין והרשל כמובן הכי בולטים בתצוגות המשחק שלהם, ובדמויות המעניינות שהם מגלמים.

הבימוי בפרק, לקראת הקליימקס המשובח בסוף הפרק היה נפלא. כאשר בתחילת הפרק אנו עדים לשגרת חייהם ולנוחות של המקום בו הקבוצה נמצאת, כאשר לאט לאט מתחיל להבנות מתח, ודמותו של שיין (שהשחקן ראוי לאמי) מתחילה להתפרק ולשבור את הכלים. הגילוי על המהלכים, על כך שהרשל לא מוכן להתפשר ורוצה שהקבוצה תעזוב, ההריון של לורי, העצבים של שיין כאשר דייל לקח לו את הנשקים והעימות ביער הביא את שיין לפעולה שגעונית וניצול מעמדו כזכר האלפא לרגע כשריק לא נמצא. ברגע שהם רואים את ריק עם המהלכים כאשר הוא מנסה להחזירו לאסם "חי", ההתפרצות של שיין כל כך כנה ואמיתית שלא יכולתי שלא להסכים עימו. ואיזו סצינה קליימקסית נפלאה. כמו בסרט של טרנטינו, הקבוצה עומדת ויורה על זומבים שרצים אליהם מתוך אסם, כאשר בני משפחותיהם מסתכלים עליהם חסרי אונים.
ואז כמובן... למרות ששם הפרק כבר הסגיר את הספוילר אבל שכחתי מזה בזמן הסצינה, מגיחה סופה כולה שלמה אבל לא בריאה.
מופת לטלוויזיה פשוט!

ככה אני רוצה את סדרות המתח שלי. את הדרמה שלי. לא כל פרק נושא חדש, לא צריך כל פרק לסיים עניין כזה או אחר. אני מוכן לצפות בשלושה או ארבעה פרקים שמעט מאוד קורה בהן בפועל, אך המתח נבנה והדילמות תופסות את הצופה באמת. פשוט מושלם.
במחי פרק אחד הסדרה הזו הפכה לסדרת הדרמה האהובה עליי כיום.

דיון (17)