ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

יחפים + קאמבק עונה 2

מאת: תוכן HOT
פורסם בתאריך: 12/12/2011

יחפים

סדרת דרמה על אבות ובנים- שלושה דורות. קיבוץ אחד.
סדרה דרמטית בת שישה פרקים, מאת היוצר והבמאי אורי סיוון, המגוללת את סיפורם של אבות ובנים, לאורך שלושה דורות בקיבוץ אחד.
בכיכובם של: אוהד קנולר, מוקי, עפר שכטר, מארינה מקסימיליאן בלומין, ורד פלדמן, קרן ברגר, שרה אדלר, יחזקאל לזרוב, ערן זרחוביץ', דניאלה וירצר, שי אביבי, אלון אבוטבול ועוד.
הסדרה החדשה, שכתב סיוון ("פלורנטין", "קלרה הקדושה", "בטיפול") יחד עם שירי ארצי ("תמיד אותו חלום", "בטיפול") ויעל הדיה ("בטיפול"), מתרחשת באחד הקיבוצים בארץ, ומספרת את סיפורו
של הקיבוץ הזה בפרט ושל הקיבוץ בכלל דרך שלושה דורות- סבא, אבא ובן, שכל אחד מהם מייצג שלב במה שהוכתר לא פעם- כאחד הניסויים האנושיים המרתקים ביותר שנעשו אי פעם.
צפיה מהנה!
החל מה-12.12, ימי שני, בשעה 22:30, ב-HOT3 וב-HOT VOD

-----------------------------

קאמבק ? עונה 2
התוכנית היומית של HOT קומדי סנטרל חוזרת לעונה שנייה, בהנחייתו של פליט הריאליטי לי-כיף תמרי (אורי גוטליב).
"קאמבק" חוזרת לעונה שנייה, כשמנחה התוכנית, הרצל (גוטליב), נהרג בתאונה, ומחליפו בתוכנית הוא לי-כיף תמרי, פליט ריאליטי, שילוב של ג'קי מנחם ואלירז שדה, והוא גם מתנהג בהתאם.
יחד עם המנחה האורח, יפגוש לי-כיף תמרי שרשרת דמויות מופרעות של האנשים מאחורי הכותרות, שיגולמו על-ידי קאסט קבוע עם קומיקאים- דינה סנדרסון, גאלה קוגן, מעיין בלום, יניב ביטון, אביעד בנטוב, אסף פריאנטה, הצמד תירס סקסואל, והראפר לוקץ', לצד שחקנים אורחים שיגיעו להשתתף בחגיגה.
לא תפסיקו לצחוק!
החל מה-12.12, ימים שני-חמישי, בשעה 21:15, ב-HOT קומדי סנטרל וב-HOT VOD

דיון (3)