ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

דקסטר 6X11 ~sp~

מאת: roswella
פורסם בתאריך: 12/12/2011

קודם כל: איו איו איו איו איו איו!!!
בכל העונות של דקסטר, עם כל הדם וחלקי הגופות, אין ספק שזה היה הדבר הדוחה ביותר שהתסריטאים יכלו להעלות על דעתם. דברה חושקת בדקסטר? איו איו איו! צריך לשלול לפסיכולוגית כזו את הרשיון.

בנוסף, עוד מהפרק הקודם: דקסטר מתקשר למשטרה להודיע באנונימיות על הגז הרעיל. ככה, בלי להסוות את הקול? כל אחד מהמחלקה שישמע את ההקלטה של השיחה (מה שהיו צריכים לעשות ולא עשו, משום מה) ישר יוכל לזהות את הקול שלו.

וחזרה לפרק של היום:
אנג'ל "שוכח" לציין שכשהוא הגיע לבית משפ' דורסי האישה הייתה שם. אף אחד לא טורח לחפש אותה, לפחות לבדוק משהו עליה? המסקנה הראשונית שלהם צריכה להיות שהיא נחטפה ע"י טראוויס. ואיזו מן בדיקת רקע הם בדיוק עשו על דורסי שלא גילו שיש לו אישה, ואיך היא נראית?

ואם כדי להכנס למחלקת הרצח צריך תג כניסה, למה השוטר במדים בכניסה לא תהה איך בת' נכנסה לשם? ואין בכניסה למשטרה שום אבטחה? אמנם זה לא ישראל, אבל זה פאקינג בניין המשטרה.
ובכלל, מישהי מגיעה עם מידע מסווג שלא ידוע לציבור, והשוטר לא טורח להתקשר לדברה לספר לה בו ברגע? שאר השוטרים במחלקה לא יודעים מה קורה בחקירות הרצח שם?

מה עוד? בסוף הפרק דקסטר מתחיל לדמם ולקבל סחרחורת, ובכל זאת מחליט להתנפל עליו ממש באותו רגע במקום לחכות איזו דקה עד שיתאושש. הרי טראוויס עוד היה צריך להכנס לספינה, לחפש את דקסטר, ואז לצאת כשהוא לא ימצא כלום. מספיק זמן לדקסטר להתאושש קצת ולנסות שוב להתנפל עליו. זה הרבה יותר מדי דומה לסוף העונה הקודמת, כשאיך-קוראים-לו תפס את דקסטר.

הסדרה הזו צריכה דחוף החלפה כוללת של תסריטאים. רצוי כאלה עם מוח.

דיון (21)