ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

קול קורא לאירועים: "עולמות 2012"

מאת: עולמות 2012
פורסם בתאריך: 27/12/2011

כנס "עולמות 2012", בארגונן של האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה ועמותת טולקין הישראלית, יערך זאת השנה השמינית בחול המועד פסח בתל אביב, 9-8 באפריל 2012. נושא הכנס השנה יהיה "שגעון".

השגעון על שלל היבטיו ליווה מאז ומתמיד את עולם המדע הבדיוני והפנטזיה. מאז הכובען המטורף של לואיס קרול ואליס, דרך דנתור במינאס טירית ועד למטריקס, היוצרים והקהל ניסו יחד להבין את מהות הטירוף ולהציב באמצעותו מראה מול עולמנו המוכר והשפוי לכאורה. השנה כנס "עולמות" מזמין אתכם לעבור איתנו למקומות אחרים החורגים מהנורמות של חיי היומיום. יחד נגלה הגבול בין שיגעון לשפיות ונבחן את המציאות בעיניים אחרות.

אנו מזמינים אתכם להגיש לכנס הרצאות, פאנלים ואירועים אחרים בתחומי הספרות, הקולנוע והטלוויזיה, הקומיקס, האימה, הגיימינג, המדע הפופולרי ועוד. אנו מעוניינים באירועים הפונים לגילאים מגוונים ומתפרסים על שלל תחומי עניין בכל נושא הקשור ליצירה הספקולטיבית. ניתן לשלוח הצעות למתחילים ולמתקדמים גם יחד. עדיפות תינתן לתכנים העוסקים בנושא הכנס השנה, אולם ניתן לשלוח הצעות לאירועים בכל נושא הנוגע למדע בדיוני ולפנטזיה.

ניתן להגיש הרצאות וסדנאות באורך של 45 דקות או 90 דקות, וכן פאנלים מרובי משתתפים באורך של 90 דקות. כמו כן נקבל פעילויות מיוחדות, כגון חידונים, הדגמות מדעיות, מופעים והפקות מקור. המועד האחרון להגשת הצעות: 01/02/2012.
פרטים באתר הכנס.
http://www.olamot-con.org.il/2012/call_for_events/

לשאלות: lectures@olamot-con.org.il.

בברכת כנס מהנה,
כנס "עולמות 2012"
http://www.olamot-con.org.il/2012/call_for_events/

דיון (0)