ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

יש דוקטור חדש! (ספויילרים לדוקטור הו, ספיישל חג המולד 2011)

מאת: לה לה
פורסם בתאריך: 28/12/2011

פרק חמוד נורא. די קל לי להסחף לתוך אווירת חג המולד המתקתקה וגם הפעם הקיטש והסיפור הקטן והמוצלח סחפו אותי לגמרי.

הדוקטור שמשחק ב-Extreme Makeover: Home Edition ומעצב חדרים מגניבים ועצי חג מולד יפיפיים (I Know!) העלה לי חיוך על השפתיים, יער עצי חג המולד היה קסום, הילד הקטן היה חמוד נורא ורק האמא... הממ... אמא כריסטמס זה קונספט חביב, אבל אני כבר לא יכולה להתכחש לשובניזם שמופיע שוב ושוב בכתיבה של מופט, וכאן זה כבר הפריע לי מאוד, (כל הנשים חזקות, ורק בגלל שהן יכולות ללדת? האמא יכולה לירות רק כי היא מחפשת אחרי הילדים שלה, והיא יכולה לסמוך רק על אישה אחרת שתעזור לה? WTF?)
עוד חסרון של מופט שצץ בפרק הזה הוא חוסר היכולת הידוע שלו לתת לאנשים למות, אבל זה השתלב הפעם בצורה מצויינת באווירת הכריסטמס והאבא שצץ בסוף, כצפוי, שימח אותי מאוד ונתן סוף טוב לסיפור. כשהדוקטור הצטרף לארוחת חג המולד עם איימי ורורי, ששמרו לו מקום, כבר הייתי שבויה לחלוטין בקיטש והלכתי לישון עם חיוך ורצון עז לקום בבוקר ולגלות שבלילה ירד שלג וכיסה את העיר המדברית שלי בלבן. לא קרה, אבל מי יודע, אולי אם אני אביע משאלה...

בסך הכול נהניתי מאוד. למה צריך לחכות כל כך הרבה זמן עד לעונה הבאה? דוקטור, תחזור!

דיון (3)