ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

מקפצה שכזו

מאת: מיקה
פורסם בתאריך: 10/02/2012

טוב, הגעתי אל "פעם אחת לפני הרבה שנים" באיחור, ובסך הכל יש לה יותר יתרונות מאשר חסרונות בעיני, אם כי יש לה לא מעט חסרונות (הכי חמור? עוצלי גוצלי משחק פשוט נורא ואיוםבעיני. אני לא יכולה לסבול אותו, ודווקא כדמות היה לו יופי של פוטנציאל בעיני. זה הביצוע שמציק לי). ממש מציקה לי העובדה שלמלכה הרעה אין אישיות בכלל, למרות שהם כאילו מנסים. היא סתם רעה! כל פעם שהם ניסו להראות שיש לה אישיות, שמשהו קרה לה, היא רק יוצאת שוב רעה סתם. ממש מרגיז.
גם מוריסון מעצבנת אותי. בעיקר כי היא נראית ממש רע. וב"רע" אני מתכוונת למרירה.
מה טוב בעצם?
חמוד הקטע של המקומות החדשים אליו הם לוקחים את כל האגדות. ממש מצא חן בעיני. ובאופן כללי, למרות כל המעצבנים למיניהם, הסדרה לא מעצבנת אותי.

הסיבה העיקרית שלי לפתיחת השרשור הזה היא כי מעייף אותי לרפרש ולחכות לתשובה מאורלי בנוגע לעניין הבעייתיות שהיא ציינה, אז החלטתי למצוא משהו שיופיע לי בדף הראשי אם וכאשר היא תגיב ~מסמיק~.
אמה לא היתה ביקום המקביל/מימד מקביל כשהוטל הכישוף, כי הכניסו אותה לתוך הארון. אותו הארון מ"האריה המכשפה וארון הבגדים", וקודוס ותודות למרב שגילתה לי את זה, כי לבד לא שמתי לב. בגלל זה הכישוף לא חל עליה, היא היחידה שיכולה להציל את הממלכה. אשר לסוגיית "שם הסדרה הוא לפני שנים רבות", ובכן, זה ציטוט מהאגדות ושם הספר. בכל פעם שהם מתייחסים לכישוף, בעיקר בעולם האגדות, המלכה מאיימת שהיא מעבירה אותם לעולם אחר, לא לזמן אחר. "עולם בו לא יהיו לכם הסופים הטובים שלכם".

דיון (53)