ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

המתים המהלכים - עונה 2 פרק 8 ספויילרים.

מאת: Saturn
פורסם בתאריך: 13/02/2012

הסדרה חזרה מפגרה ארוכה בפרק חלש מהסוג שמאפיין את העונה הזו. לא לפרק שכזה הצופה המורעב מחכה כל כך הרבה זמן וההתלהבות היחסית של סיום פרק 7 נעלמת במהרה.

זה כנראה היה צפוי שהפרק הזה יהיה יותר רגוע ויעסוק באבל והטיפול במתים אז כפרק חזרה זה לא יכל להיות פרק רע יותר. בנוסף, בגלל שהפרק הזה מתמקד ב'שקט שאחרי הסערה' ואמוציות אחרי ניקוי האסם, הוא מאבד מהאפקטיביות שלו כאשר הצופה היה מנותק מהסדרה ומסצנת הסיום כל כך הרבה זמן.

לא היו הרבה התרחשויות. קוברים גופות וכו'. דייל איכשהו מנחש בפרוטרוט ששיין הרג את אוטיס: 'הוא הקריב אותו. הוא ירה בו כדי להשאיר אותו כפתיון לזומבים בזמן שהוא בורח'. ריק מנסה להחזיר את הרשל ה disillusioned לתלם ולהחזירו לבית החווה כשלפתע מופיעים שני שורדים חדשים שכנראה זממו משהו כי הם הגדילו לעשות ולנסות לירות בריק כשהוא לא הסכים לקחת אותם לבית החווה.

לא יודע בשביל מה השורדים האלה מנסים בכוח כשהם פוגשים שורדים אחרים. מה כה מפריע להם שריק לא רוצה אותם. שיילכו איש איש לדרכו. מקסימום תעקבו אחרי המכונית שלהם בדרך חזרה לבית החווה.

והקטע המטומטם בפרק: לורי. לבקשתה, ריק וגלן הולכים למצוא את הרשל ולהחזיר אותו. משום מה היא לא מסתפקת בלשבת ולחכות שהם יחזרו ואיכשהו מעלה בדעתה שהם לא מתכוונים לחזור ולכן מבקשת מדריל ללכת להחזיר את המחזירים. דריל כמובן לא מסכים ולכן לורי מחליטה לקחת מכונית וללכת בעצמה, ובטח בלי לספר לאף אחד.

אבל מה, לורי מצליחה להתהפך עם רכבה באמצע שום מקום. הסדרה מחפשת מתחת לאדמה מאיפה לייצר מתח ודרמה זולים. למה צריך את הטמטום הזה? יופי, קרה משהו. מסבכים בשביל הסיבוך. צריכים איזה תקרית חדשה.

ואז קוראים שהפרק שבר שיאי רייטינג של רשתות הכבלים עם מעל 8 מליון צופים. זאת בלי ספק הסדרה הכי לא מוצדקת שגורפת מספרים שכאלה על המרקע כרגע.

דיון (9)