ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

הישרדות 24 פרק 1 ~sp~

מאת: תתש
פורסם בתאריך: 16/02/2012

פרק פתיחה טוב. לא חזק כמו פרקי הפתיחה של 3 העונות האחרונות, אבל אני רואה את זה כדבר חיובי אחרי איך העונות האלו התדרדרו אחרי כמה פרקים.

הגברים לא בלטו במיוחד חוץ מכמה אנשים. מאט הוא גרסה יותר שחצנית של מרקוס מגאבון ואני מקווה גם שהוא יותר חכם ממנו כי הוא מייצר מתח ואני לא רוצה שהוא יסתלק מוקדם מדי. שני הטרזנים היו רגועים יותר ממה שציפיתי, אני מעדיף את הטרזן הצעיר יותר.
שנאתי את קולטון אחרי פחות מ-10 דקות. הוא כזה אדיוט וחסר הבנה בסיסית של איך לשחק את המשחק הזה.

הנשים היו הכוכבות של הפרק ואני די בטוח שהן יהיו הכוכבות של העונה, יש פשוט כל כך דמויות עם פוטנציאל בשבט הזה. קים וצ'לסי הן ללא ספק הפייבוריטיות ודמויות טובות בפני עצמן. שמחתי לראות שסברינה לא עפה ראשונה וכרגע היא הדמות הכי מעניינת. קאט הפתיעה אותי בכך שהייתה לה אישיות די חביבה (חשבתי שהיא תהיה עוד בלונדינית צעירה חסרת אישיות במסורת העונות האחרונות). אני מקווה שהסכסוך בין אליסיה וכריסטינה יתפתח לפיוד חובק עונה (עבר הרבה זמן מאז שראינו אחד כזה). גם חבל שקורטני הלכה כל כך מוקדם, בנות ששמן קורטני הן תמיד דמויות טובות בהישרדות.
הדבר היחידי שהפריע לי בנוגע לנשים הייתה הבכיינות שלהן. אין מצב שהן לא היו לוקחות ניצחון אם הם היו בעמדה של הגברים.

דיון (6)