ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

הורים במשרה מלאה 317 ספוילר

מאת: מיקה
פורסם בתאריך: 22/02/2012

וואו. איזה סיום מתוק לפרק שהכיל הרבה רגעים קשים.
אני חייבת לציין שאני מתעבת את ג'זמין אבל בכל זאת, כשהיא יצאה אל קרוסבי בגשם, כשהיא הציעה לו נישואין בחזרה וכשהיא הודתה שהיא שתלטנית ובעייתית, לא יכולתי שלא להריע לה ולשמוח בשמחת שניהם. עצוב קצת, כלפי שני האנשים החדשים בחייהם, אבל אני כל כך שמחה בשבילם. ובשביל ג'באר.
ואדם, איזו דילמה ניצבת בפניו. רק העובדה שהוא יוכל לשלוח את הדי לקולג' חלומותיה מצדיקה את המכירה הזו. אבל מצד שני, זה החלום של קרוסבי. ולקרוסבי יש נקודה טובה - למה החברה ההיא מוכנה לשלם כל כך הרבה? ועד שאדם וקרוסבי הגיעו למקום כזה, שווה להרוס את זה בשביל מיליון דולר? כלומר, אני משערת שהחברה הכפילה את זה ועכשיו זה יהיה מיליון דולר לכל אחד מהם...
ושרה לגמרי צודקת. מה בדיוק הבעיה בקטע עם בוב ואמבר? למה קריסטינה היתה צריכה לנהוג כמו שהיא נהגה? לאמבר היה קשה עם זה עוד לפני ההתפרצות של קריסטינה, ונורא קשה לשלוט במה שהלב מרגיש. לגמרי הייתי עם שרה בקטע של "אני לא מבינה איפה פה הבעיה". גם אם לקריסטינה יש אישוז משל עצמה, בגלל טעויות שלה או בגלל הבת שלה או בגלל השד יודע מה.

וג'וליה, הלב נשבר. אני בכלל לא בטוחה שזואי רוצה את התינוק שלה עכשיו, אבל הלב ממש נשבר. לא משנה כמה צפוי זה היה שכך יקרה.

דיון (5)