ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

גרים - על הסדרה בכלליות~recom~(סננ"ל לפיילוט, ספ' לטדים לכל מה ששודר עד כה)

מאת: מיקה
פורסם בתאריך: 04/03/2012

אז תראו...
לגרים נחשפתי קודם, ובגדול אהבתי למדי. אחר כך נחשפתי ל"פעם אחת לפני שנים רבות", וגם זה היה בסדר. לאט לאט התחלפו לי היוצרות ופרקים של גרים חיכו לי ולא נצפו, הצטברו להם, בעוד שאת "פעם אחת" ראיתי בבת אחת ואז מייד כשיצא עוד פרק. אבל מתישהו נגמרו לי פרקים מצטברים ולא היה לי מה לראות, אז חזרתי לגרים (פרק שלישי או רביעי) והסדרה הלכה וחזרה לממש את הפוטנציאל שהיא הראתה בפרק הפיילוט. ב"פוטנציאל", אני בעיקר מתכוונת לטוויסט של סוף הפרק הראשון, כשמתגלה שהבוס של ניק הוא חלק מהעולם הקסום, שהוא יודע מהם הגרים ושניק הוא אחד. בקיצור - שהוא אחד מהרעים.
בגרים לא מפחדים ללכת עד הסוף. אם למשל ב"לוסט גירל" הכל מרגיש כמו סדרה של איי בי סי פמילי בכל הקשור לגור ואימה (או אלימות באופן כללי) ולסינמקס בכל הקשור לסקס (מה נסגר איתם מבחינת הסקס בסדרה הזו בכלל?), בגרים לא מפחדים. נוגעים בדברים אפלים למדי. והם עושים את זה יפה מאוד.
הדבר היחיד שקצת צורם לי זה סיילאס וויר. מצחיק שהוא בערך השחקן היחיד הממש מוכר שם, כי הוא האחד הכי פחות מוכשר. או בעצם, תנו לי לרפרייז, הוא לא מלוהק טוב. איכשהו, הציניות של הדמות שלו פשוט לא עובדת. היא כתובה סבבה ויש לו אחלה שורות, אבל ההגשה פשוט צולעת. או וול. הסדרה בפרקים האחרונים ממש נהייתה מלהיבה מבחינתי, אז אני לא כועסת.

דיון (24)