ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

The Walking Dead 2x12 ספויילרים.

מאת: Saturn
פורסם בתאריך: 12/03/2012

אוקיי..

שיין השתגע סופית בפרק זה. לא קורה כלום בסדרה אז צריך את שיין ליצור יש מאין. הבחור לא יורד מהוריד של ריק. הפעם הוא בודה את בריחתו המחומשת של רנדל. חשבתי רק בשביל כדי שהם יהרגו אתו on-sight וששיין יקבל את מבוקשו אבל שיין הלך כמה צעדים קדימה ותכנן לבודד את ריק ולרצוח אותו בגלל שהוא בין היתר אבא גרוע.

כן, שיין מתוסבך ומאז 'חזרתו' של ריק לחיים הוא מרגיש שהוא גזל ממנו את משפחתו, לורי וקארל, אבל עד כדי כך? הבחור פסיכי. אגב, אני עכשיו די בטוח ששיין הוא האב של התינוק לאחר שלורי אמרה לו שהיא לא יודעת מי האבא, וכמובן אחרי ששיין מת.

שיין היה שור מועד והוא הראה זאת מספר פעמים וריק לבסוף הרג אותו בדקירת סכין אחרי שהסיט את תשומת ליבו כשמסר לו את האקדח. אולי הייתי מעדיף שריק היה מנסה לפייס את שיין אבל האיש הזה לא רוצה להרגע וקו העלילה הזה המאיס את עצמו אז מבחינה קריאטיבית זה עשוי לעשות טוב לסדרה.

בנוסף, הם סוף סוף נזכרו במיתולוגיה ובתמונה הגדולה. המוות הכפול של שיין חושף שכל מי שמת קם לתחייה כזומבי, גם אם הוא לא ננשך ע"י אחד שכזה.

למה עוד פעם קארל מגיע ראשון לזירה? לפחות הפעם זה מתקשר להתעשקות של שיין בתחילת הפרק שהוא ישמור את האקדח לעצמו. האקדח שאיתו קארל הרג את שיין הזומבי.
אבל הייתי מצפה שלאחר שנשמעה הירייה התועה במאבק בין שיין לריק אז שכל יושבי בית החווה יצאו בחוץ לכיוון או לפחות לורי וטי-דוג. איך קארל היחיד ששמע ויצאשוב חמק מעיני כולם?

דיון (10)