ארכיון פורומים / חדשות טלוויזיה

תוכניית כנס "עולמות 2012" עלתה לאוויר!

מאת: עולמות 2012
פורסם בתאריך: 19/03/2012

כנס "עולמות 2012" מזמין אתכם להצטרף למסע מרתק של יומיים על הגבול הדק שבין שפיות לשגעון - וגם הרחק מעבר לו. מהכובען המטורף, דרך שגעונו של דנתור ועד להתערערות המציאות במטריקס, המדע הבדיוני והפנטזיה מעולם לא לקחו את המציאות כמובן מאליו.

בואו אתנו לשבת על ספת הפסיכולוג ולהשתתף בשלל הרצאות, פאנלים והקרנות על השסע שבין דמיון למציאות, שגעון ושפיות. כי השנה "עולמות" מבטיח לכם שגעון של כנס.
בין השאר בתוכניה:

אלבטרוס: מופע אלתורים - האירוע שבו שום דבר לא מוכן מראש מלבד הקהל. קומיקאים יעלו על הבמה ויתחרו ביניהם במשחקי אלתור במטרה להצחיק אתכם כמה שיותר. בהנחיית ליאת שחר-קשתן.

101 דרכים לאבד את השפיות / גיא בוסקו ואחרים - השעשועון המרכזי של כנס עולמות. המשתתפים והקהל ינסו להפגין כמה שיותר ידע במגוון שאלות מעניינות, משעשעות ומקוריות על פנטזיה ומדע בדיוני, בהתאם לקטעים שיוצגו על ידי קבוצת שחקנים. שעשועון מטורף שבו כל אחד יכול לזכות בפרס הגדול - גם אתם.

מלחמת הכוכבים UnCut - בשנת 2009 ביקש קייסי פג מאלפי משתמשים באינטרנט לצלם גרסאות משלהם ל"מלחמת הכוכבים: תקווה חדשה". בתוך חודשים ספורים זכה הפרויקט להצלחה גורפת והניב סרט באורך מלא שמכיל בתוכו מאות סרטוני מעריצים בני 15 שניות. מומלץ בחום לכל אוהבי הסדרה.

מהרו והזמינו כרטיסים! ככל שתזמינו מוקדם יותר תבטיחו את מקומכם באירועים. להזמנת כרטיסים ולצפייה בתוכניה היכנסו לאתר עולמות 2012.

ניפגש בעולמות!
http://www.olamot-con.org.il/2012

נ.ב:

צוות הכנס מורכב כולו ממתנדבים שזוכים לחוויה כיפית, תורמים לכנס ומקבלים כרטיסים חינם לאירועי הכנס.
אנחנו מזמינים אתכם לדף ההתנדבות באתר הכנס, לקרוא על התפקידים ולהירשם. מהרו, ההרשמה בעיצומה!

http://www.olamot-con.org.il/2012/volunteers

דיון (1)