ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

אחוזת דאונטון - המלצה וקריאה להשתתפות באובססיה

מאת: תמר
פורסם בתאריך: 20/03/2012

ראיתי את הפרק הראשון רק כדי לראות על מה כל ההמולה ואחרי הפרק השלישי כבר התחלתי לוותר על שעות שינה. אני אובססיבית ואני לא מאמינה שצריך לחכות עוד חצי שנה עד העונה החדשה.

אז למי שלא מכיר, הסדרה עוסקת ביחסים בין דיירי אחוזת דאונטון (downton abbey למחפשים ברשת) אחת מהאחוזות המדהימות האלו שמפוזרות באנגליה, שהם משפחת קראולי ומשרתיהם בתקופה של לפני מלחמת העולם הראשונה.
יש קצת התעסקות עם מעמדות ומנהגים מוזרים של התקופה, אבל בעיקר הסיפור הוא על המשפחה שנוצרת באחוזה הזאת, שברגע שאתה חלק ממנה, אפילו עוזרת טבחית קטנה, יש מי שידאג לך. אלא אם כן אתה מזרע השטן.

היא קצת סבונית לפעמים (בעיקר בעונה השניה) ומלאת פתרונות פלא אבל זה עדיין מדהים בעיני שסדרה כזאת, כל כך נטולת סקס ואלימות שהיא, יכולה לכבוש אנשים כיום. למרות שחייבים להודות - אין מתח מיני כמו מתח מיני של דרמות תקופתיות בריטיות.

יותר מזה אני לא יודעת מה להגיד כדי לתאר את "אחוזת דאונטון" היא גרמה לי לצחוק, לבכות ולצהול כמו ילדה בת 16 (כי כשהמתח המיני הזה נפתר בנשיקה קטנה זה הדבר הכי מלהיב בעולם).
אולי אני רק אוסיף שאחד האוצרות של התוכנית הזאת היא מגי "מקגונגל" סמית' שנותנת הופעה מעולה וקורעת מצחוק בתור הסבתא הכי קולית ומיושנת בו זמנית באימפריה הבריטית.

אז מי יראה? מי רואה? ומי כבר ראה ומעלה השערות לגבי העונה השלישית?

דיון (8)