ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

ביקורת

מאת: nerf
פורסם בתאריך: 20/03/2012

סדרה מהנה. לוקח לה מעט זמן להתאפס על עצמה אך היא שווה את ההמתנה.

העונה הראשונה מעט בעייתית. העונה מורכבת ברובה מפרקי "המפלצת של השבוע", שלא ניחנים באיזה טוויסט מקורי במיוחד. כמו כן, היא סובלת מבעית אמינות קלה, שכן שני השחקנים הראשיים, שאמורים להיות גברים סופר-מצ'ואיסטים, נראים כמו המודלים לבובות קן.

היתרונות של העונה הוא הפסקול המצוין שמלווה אותה, הכימיה הנהדרת שבין השחקנים, שעוזרת לבסס את הדמויות כשני אחים שהם ציידי יצורים על טבעיים ועלילה שמתחזקת מאמצע העונה ומגיעה לשיאה בפרק האחרון.

אה. כן. יש גם את המכונית.

העונה השנייה דומה לראשונה אבל כבר מדובר בגרסה המשודרגת. העונה מתאפיינת בקו עלילה חזק שמלווה את פרקי הסטנד-אלון, הומור שמורכב ברובו מוואן-ליינרס ורפרנסים לפופ קולטצ'ר ופס קול עוד יותר טוב מזה של העונה הראשונה.

העונה השלישית מצוינת. עלילה חזקה, הומור משובח וקליף-הנגר שגורם לך לרקוע ברגלך ולקלל את יוצרי הסדרה. חבל שהפס קול פחות דומיננטי מהעונות הקודמות.

העונות הרביעית והחמישית הן שונות. קיימים פרקי סטנד-אלון, אבל העיקר זו קשת העלילה העונתית (או הדו-עונתית), שהיא עצמה שונה מסיפורי השדים והמפלצות אחריהם עקבו שלושת העונות הראשונות ולפעמים סובלת מיתר גרנדיוזיות.
הפס קול של הסדרה נעלם וחבל. ההומור נהיה יותר דומיננטי, הדרמה יותר דרמטית, וקו העלילה הופך יותר אפי, מסורבל וכבד.

סה"כ, מאוד נהניתי. הסדרה מצליחה לסחוב לא מעט עונות וזאת על אף שיש לה רק שני שחקנים ראשיים קבועים. למעשה הסדרה מצליחה בגלל הדינמיקה שבין שני אלו ולא ברור אם זה היה עובד אחרת. עדיין, הייתי שמחה לקצת יותר נשים.

דיון (3)