ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

מומלצים ב-HOT לחג הפסח!

מאת: תוכן HOT
פורסם בתאריך: 02/04/2012

פסח חינם ב-HOT VOD Young!
במהלך חג הפסח תצא לדרך בפעם השלישית ב-HOT VOD Young ובפעם השביעית בסך הכל, הקטגוריה שכל הילדים (וההורים) מחכים לה!

במסגרת פסח חינם ב-Young תושק הפקת המקור החדשה איך שיר נולד - הפקה המבוססת על שיריו של יהונתן גפן ובהשתתפותו, שכתבה וביימה שירה גפן. כל פרק מלווה את יהונתן בתהליך כתיבת אחד משיריו, ביחד עם תיקי - מכונת הכתיבה שלו, שכנתו החטטנית וביקור בגן שעשועים מופלא בו משחקים הילדים גל ונמרוד. הסדרה משולבים קטעי אנימציה ושיריו האהובים של יהונתן גפן.

בנוסף, תכלול הקטגוריה מגוון רחב של סדרות ותכניות: "חג פסח שמח עם רינת ויויו", "הנוקמים" - סדרת אנימציה חדשה מבית מארוול, "צבי הנינג'ה", "הילדים מגבעת נפוליאון", "בובספוג", "דורה בעולם האגדות", "טובי דובי" - עונה 1, גורמיטי - עונה 1, ארתור - עונה 10, פליקס החתול.

ההצגה סימבה מלך הספארי ומגוון הצגות מבית התיאטרון שלנו: עמי ותמי, זהבה ושלושת הדובים, רונן בארץ הסיפורים, הבית של חתולה לה ו- בגדי המלך החדשים. מגוון קלטות, ביניהן המסע אל הכוכב עם יובל המבולבל וגילי בא לבקר ועוד המון פרקים מתוך המון סדרות נוספות: מפעל הגיבורים, נינג'גו, באטל פורס 5, פלאנט שין, חבורת הגופים, אומיזומי, הדגים, קיק, ווילי פוג, סדריק, ביג טיים ראש, חברים בחווה, ויקטוריוס ונסיכת הפילים.

כל אלו מצטרפים כמובן לשלל תכני החינם, הקיימים ב-HOT VOD Young על בסיס קבוע. הקטגוריה תהיה פתוחה עד לתאריך 14/4 (כולל)!


פסח אקשן ב-~הוט~!
האירוע הכי בועט של השנה, שנה 17 ברציפות! 10 ימים של אקשן טהור שתראו רק במקום אחד. "פסח אקשן", רק בערוצי הסרטים של HOT. מה נשתנה ב"פסח אקשן" הזה? ב"פסח אקשן" הזה עושים כבוד למין הנשי, ופותחים כל ערב עם גיבורת אקשן קטלנית, שדופקת הופעת כאסח למופת. מיד אחריה ממשיכים לתת בראש, אל תוך הלילה, עם סרטי אקשן לפנים. כל המכות, היריות, הפיצוצים, המרדפים והחיסולים בחגיגת האקשן המסורתית והבלעדית של פסח אקשן.
החל מה-5.4, כל יום החל מהשעה 18:00, ב- !HOT Action

מאחלים לכם חג פסח שמח וכשר!

-------------------------

מראה שחורה ? Black Mirror
הדרמה שכולם מדברים עליה מגיעה בלעדית רק ללקוחות ~הוט~.

שלושת חלקי המיני-סדרה הבריטית האיכותית, מבית היוצר של צ'רלי ברוקר, עוררו עניין יוצא דופן מסביב לעולם עם שידורם ב"Channel 4" הבריטי. מיליוני צופים, ביקורות משבחות והייפ עצום.

המיני-סדרה הדרמטית של חברת "Endemol" ורשת "Channel 4" הבריטית, מתארת את הצד האפל של הרומן שלנו עם הטכנולוגיה.

טרילוגיית המופת המותחת והסוריאליסטית משכה 1.9 מיליון איש לפרק הבכורה שלה- בכורת הדרמה הנצפית ביותר בבריטניה בשנה האחרונה, ונתון שמבטיח ככל הנראה את חידושה לעונה נוספת. שלושת הפרקים, שעומדים כל אחד בפני עצמו כשלושה סרטים, עוררו סערה שחצתה את גבולות הממלכה, ויצרו באזז אדיר ברחבי העולם. ה"טלגרף" כתבו בביקורתם שהסדרה היא "מחקר אמיץ, קודר ומטלטל על המדיה המודרנית. רעיון מבריק, מטורף ונועז. משאירה אותך בפה פעור. מעוצבת, מעניינת ומצליפה בהומור חריף". ב"גרדיאן" נכתב "שום דבר בסדרה מרגיש לא סביר. היא אמנותית ויפיפייה, מרשים לצפות בה. זה עוצמתי ומקורי. טלוויזיה מעוררת מחשבה".

הדיבור הגיע גם לארץ- "וואלה" כתבו בביקורתם "סדרה עוכרת שלווה. אי אפשר שלא להתהפנט. ברוקר יצר כאן טלוויזיה שבאמת ובתמים מעיפה לצופה את המוח, תוך שהוא מחזיר את התוקף לביטוי השחוק הזה". ב"הארץ" נכתב "מוצר טלוויזיוני מדויק ומסעיר, שמעורר את המוח וגם את הלב. יצירה בועטת ומטלטלת", ובהזדמנות אחרת- "אחת החוויות הטלוויזיוניות המשמעותיות של השנה. מבט חריף, נוקב, מטלטל ושחור משחור. הוא מפתיע, מרתק, מצחיק לרגע ומחריד במשנהו".

"מראה שחורה", המושפעת מהסדרה המפורסמת "אזור הדמדומים", היא אינטרפרטציה קיצונית על חיים, אובססיה ואחיזה במציאות בעידן המודרני, שהטכנולוגיה שינתה כל אספקט בו, והאינפורמציה בו נגישה לכולם. בכל בית, על כל שולחן, בכל יד, יש מסך- מראה שחורה של הקיום שלנו במאה ה-21. שלושת הפרקים הם שלושה משלים נועזים, מותחים ומפתיעים על החברה, התרבות והטכנולוגיה של היום, איך אנחנו חיים, אי-הנוחות שלנו, ומה הערכים שלנו. "בכל פרק יש צוות שחקנים שונה, רקע שונה, אפילו מציאות שונה, אך הן כולן על איך אנחנו חיים כיום, והדרך שבה אולי נחיה בעוד 10 דקות", טען ברוקר. "אם טכנולוגיה היא סם, אז מה בדיוק תוצאות הלוואי שלה? התקופה הזאת, בין תענוג לחוסר נוחות, היא איפה שנמצאת "מראה שחורה".
אל תפספסו את האירוע הטלוויזיוני הגדול של השנה!

12-14.4, ימים חמישי-שבת, ב-HOT3, והחל מה-28.3, בבכורה בחינם ב-HOT VOD.

דיון (0)