ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

בונז חזרה מחופשה (ספוילר לפרקים 7X07 ו-7X08)

מאת: trilliane
פורסם בתאריך: 14/04/2012

אז אמילי חזרה מחופשת לידה ובונז חזרה למסכים; בנזוגי שמוריד פרקים פספס איכשהו את הפרק של השבוע שעבר אז פתאום ראינו את פרק 8 שנפתח בכך שכבר יש תינוקת ואני אמרתי לעצמי "לא ייתכן; שהם יפספסו את פרק הלידה?! הרי זה שמאלץ מובטח!" וכן, הם לא פספסו, אנחנו פספסנו.

נעזוב את התעלומות המדעיות, הן בסדר; אמנם צריך קצת לסספנד את העובדה שהמחשב של אנג'לה יודע לעשות הכול, אבל בקטנה. הבעיה שלי עם הסדרה היא שככל שהעונות התקדמו היא הפכה להיות שמאלץ שלא מהעולם הזה. במקביל, הדמות של בות' נעשתה עוד יותר היסטרית (ובאופן מעיק) והדמות המגניבה של בונז פתאום נהיית "נורמלית" יותר, הווה אומר, מגלה רגשות "נשיים".

שמחתי על כך שהתעקשה על לידת בית ושהיא פוטרת את סיפור לידת ישו כמיתוס ואגדה, אבל לידה באסם?! רק שניהם ביחד, הו, איזה קיטש... וכמובן, גם בבונז מסתבר שנשים בלידה ראשונה יולדות ממש צ'יק צ'ק, מרגע שהן מתלוננות על צירים אין זמן לכלום, הופ, קצת צעקות ודחיפות, הנה ילדנו. :-P

וכמובן, בפרק העוקב, הגעגועים לרך הנולד... אנג'לה מחביאה את הילד במגירה(!), בונז מתעקשת שישלחו לה תמונה כל חצי שעה ובסוף הפרק אומרת שגם היא תגניב את הילדה למשרד (אם רק ימשיכו את הסדרה די עונות לאופרת סבון אמיתית, אפשר יהיה לחתן את הבן של אנג'לה עם הבת שלה, זה יהיה נהדר!).

התנחמתי בטינה מג'ורינו (מק מ"ורוניקה מארס") בתפקיד משנה חוזר חינני.

דיון (0)