ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

בעקבות הסקר האינטראקטיבי החדש

מאת: מיקה
פורסם בתאריך: 25/04/2012

הודעה זו כוללת ספוילרים לפרקים האחרונים ששודרו בסדרות אחת שיודעת והאישה הטובה.

וגם בעקבות צפיה בשתי סדרות שקצת מעוררות בי רגשות עזים לאחרונה, רציתי לפרוק מתח/רגשות שהתעוררו בי.
הדמויות האלה הן לא של מורים, לכן לא הגבתי בתגובות של הסקרים, אלא פתחתי הודעה חדשה, אבל ללא ספק, אחת מהן מזעזעת בעיני והשניה ממש מוצלחת. הדרך הכי טובה לתאר אותן תהיה - הדמויות (מהעולם האמיתי שאנחנו חיים בו, לא דמויות פנטזיה) שהכי הייתי שמחה להכיר במציאות ולהיחשב חברה שלהן, ואלה שממש הייתי סובלת לו הכרתי אותן במציאות.

נתחיל מהדמות הרעה - לילי ואן דר וודסן.
WTF גברת? את אולי היצור הכי דוחה עלי אדמות EVER!
קודם המורה שהיא מזייפת עדויות של הבת שלה נגדו ועכשיו מה שהיא עושה לדמות של אייבי דיקנס המסכנה - שכן, קצת הסתחרר לה הראש מכל הזהב והתשומי הבלתי פוסק וכל הכסף - ומי יכול להאשים אותה? גדלה בחוסר כל ואז פתאום העולם מאיר לה פנים. וניו יורק, ניו יורק יכולה להיות מקום מאוד מפתה. אבל איכסה. איכסה על סרינה והכי הרבה איכסה על אמא שלה. ובסוף להכניס את אחותה לכלא?
יצור נאלח!

אבל מהצד השני יש לנו את קארי אגוס. אח, איזה גבר גבר אתה, קארי. פשוט בחור משכמו ומעלה!
כל כך פחדתי ששוב תקבל בעיטה בתחת ודברים לא יסתדרו לך, ולא מגיע לך, אח שלי. לא מגיע לך בכלל. אם אי פעם היה מישהו שהוא one of the good guys, הרי שזה אתה.
קארי אגוס, אני מאה אחוז מאחוריך ואם היית רץ למשרה בכירה והיתה לי זכות הצבעה, הקול שלי היה הולך אליך!

דיון (5)