ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

the legend of korra פרק 5 ספוילרים

מאת: תומר
פורסם בתאריך: 07/05/2012

וול, נראה שבכל פרק אני נועד למצוא דברים שלא אהבתי ודברים שכן.
מה שלא אהבתי: אההה לאאאאא אתם הופכים לסדרת נוער סטנדרטית! אופרת סבון! משולשי אהבה! !shipping everywhere, לאאאאאא

מצד שני, אהבתי את זה שהם לא מרחו את כל הנושא הזה. דברים שבסדרות אחרות יכלו לקחת עונה שלמה, לקחו כאן.. שני פרקים, בערך. זה מפריע קצת שזה לא ריאליסטי, זה יותר מדי אירועים ל.. יום? יומיים? כמה זמן שהפרק הזה לקח. ומצד שני, ניקו את כל הנושאים האלה מהדרך בשביל שיהיה אפשר להגיע למקומות יותר מעניינים ופחות צפוים.

אני בשום שלב לא האמנתי שקורה ובולין יצליחו ביחד, הוא נראה נבנה בשביל להיות הזנדר/knives chu של הסדרה הזאת. הוא יהיה כרוך אחרי קורה לנצח, היא לא תרצה אותו וכנראה שבאיזשהו שלב אלוהי הסדרה יחליטו לתת לו מישהי אחרת. בנוסף, אני עדיין לא מאמין באסאמי. אלא אם פתאום יעניקו לה אופי, היא כנראה נמצאת שם בעיקר בשביל לשמש ככלי מסוים, שעדיין לא ראינו מה הוא נועד לבצע בדיוק.

זה שקורה יצאה עם בולין כדי לחזק לעצמה את האגו הפגוע, זה רע, אבל בסופו של דבר זה מובן מצדה. בסך הכל בחרו להראות לנו את איך שכולם נפגעו לא בזה שהם מסתובבים מבואסים, אלא דרך הקרב, שזה.. חוסך בזמן, אפשר להגיד, וכנראה עובר מסך יותר טוב.

מעניין לראות שכל פרק הולך בכיוון קצת אחר, וכמו שאמרתי פעם קודמת, יש בסדרה הזאת משהו בשביל כולם.
חוץ מזה שהאקשן די משעמם. לא היית חושב שאנשים שיורים אש ומים והכל יהיו כל כך לא מעניינים. מילא.
סה"כ, פרק טיפה חלש, אבל עדיין מוצלח.

דיון (1)