ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

Fuck the King's Guard, Fuck the City, Fuck the King (ספויילרים עונה 2 פרק 9 ללא התייחסות לספרים).

מאת: WaxLion
פורסם בתאריך: 28/05/2012

מרשים. זאת המחשבה הראשונה שעולה בראש אחרי הפרק האפי הזה.
קצת משעמם זו המחשבה השנייה.
הקרב שכולם חיכו לו הגיע סופסוף, אחרי שבכל הקרבות הקודמים ראינו רק את הסוף.
והם יודעים לעשות קרב - הוא אכן היה מדהים.
אבל אני חייב להודות שבין מופע הזיקוקים לניצחון המפתיע, היו כמה רגעים טיפה מרוחים..
אז מה היה לנו? (מקרא: *- מה קרה, ==-המחשבות שלי על זה):
*סטניס תוקף את מעלה המלך, ומופתע ע"י תכסיס ה-Wildfire של טיריון - מה שהרג את אביר הבצל. == חוץ מזה שהפיצוץ היה מרשים, אני לגמרי בעד המוות של הפיראט.
מליסנדרה היא אחד הדברים הכי טובים העונה, ואני לא יכול לחכות לבלאגן שהיא תעשה עכשיו.
*ה-Hound מוביל את הלחימה, והורג כרגיל (עריפות מלאות) אבל התכסיס של האש הוציא אותו מאיזון, והוא בסוף החליט לברוח עם סאנסה! ==הכלב יצא מלך בפרק. ובכלל עוד אחד מהיתרונות הגדולים העונה היה שילובי דמויות מפתיעים - כמו אריה וטייווין למשל, וגם הציוות של סאנסה והכלב יהיה מעניין.
*ג'ופרי משתפן, וטיריון מוביל את הקרב מה שמוביל לפציעתו. ==- וידוי נאות, אני לא התלהבתי אף פעם מטיריון. אותי הוא אף פעם לא שיכנע וכל הצלחה שלו נראתה לי מאולצת. כנ"ל בשיחת העידוד שלו הפרק. וכמה סצנות עוד הסתיימו בנפילה שלו ועצימת עיניים?! אני בספק רב אם הוא ימות...
*B**ch On The Loose - סרסיי משתכרת. ==החלק הכי טוב בפרק לטעמי. הפרק לא היו קפיצות בסצנות בין הצפון והדרום והמזרח כמו בפרקים אחרים, אז סרסיי נתנה אתנחתא טובה לקרב. ומסתבר שכשהיא משתכרת היא נהיית רעה אפילו יותר. העקיצות בינה לבין סאנסה, שיי ואילן פיין היו מעולות. הסצנה שלה על כס הברזל היתה מצמררת.
*טיווין לאניסטר מגיע עם הכוח שלו ומציל את היום. == זה מפתיע! אנחנו הבנו שהוא הולך לצעוד מול סטארק, אבל הוא הגיע למעלה המלך וניצח את סטניס. אז ג'ופרי מוגן, אבל עכשיו רוב סטארק יכבוש את קסטרלי רוק, לא? הניצחון בקרב הזה הולך לעלות לו במלחמה!!
*אין דאינריז== אני מקווה שהם מכינים לה משהו גדול לסיום העונה כי כל העלילה וההתנהלות שלה העונה היו מחפירים. איך מהקו עלילה הכי מעניין, היא נעה העונה בין טרחנות לפשוט לא קיימת??!

דיון (32)