ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

Bunheads - הסדרה החדשה של איימי שרמן פלדינו

מאת: עדן
פורסם בתאריך: 13/06/2012

פרק הפיילוש שודר שלשום בארה"ב. למישהו יצא לראות? ליתר דיוק: למישהו יצא לראות ולחשוב משהו מלבד "יא אללה, זה פשוט העתק אחד לאחד של בנות גילמור"?

אל תבינו לא נכון, אני אוהב את בנות גילמור אהבת נפש, על גבול האובססיה המלחיצה. כמעריץ, זה מאוד משמח ששרמן-פלדינו יצרה סדרה שנראית, נשמעת ומתנהגת כמו הסדרה המצליחה הקודמת שלה (וגם: קלי בישופ! יי!), אבל...

ומכאן קצת ~sp~ לפיילוט, שימו לב

* סאטון פוסטר איננה לורן גרהם. הדמות של מישל היא פחות או יותר פנפיק מהלך של לורליי, ולכן ההשוואה כמעט בלתי נמנעת. פוסטר נראתה מעט חיוורת בכמה קטעים, כאילו היא עוד קצת נרגשת מהמעמד.
* לפי מיטב המסורת הגילמורית, לדמויות יש שמות מעט יוצאי דופן: את פאני, האבל וטרולי עוד יכולתי לסספנד, אבל ב?ו?? מה זה אומר?

ועכשיו ~sp~ רציני:

הטוויסט בסוף היה ממש מוזר. כלומר, כן, ברור לי שהלב של הסדרה כיוון מלכתחילה למישל, פאני והסטודיו, אבל ההודעה נמסרה בצורה כמעט ארכאית מבחינה טלוויזיונית - דמות שלישית שנכנסת ומספרת לאחרות כל מה שקרה אוף-סקרין - זה משהו שעושים במחזות יווניים, פחות בטלוויזיה בשנת 2012. מעבר לזה, לא ממש התרגשתי מהמוות של האבל. הקשר שלו עם מישל לאורך רוב הפרק היה מאוד משונה, ועד לדקות האחרונות לא טרחו לצייר אותו כדמות סימפטית במיוחד.

~.sp~

בכלל, כל הפרק הרגיש כאילו המפיקים עשו מרתון זריז של שתיים-שלוש עונות של בנות גילמור, לקחו כמה אלמנטים מובילים (לעזאזל, אפילו יש שם גיטרות עם לה-לה-לה במעברים בין הסצינות) והלבישו אותם על סט חדש של דמויות. זה נחמד למעריצי גילמור, אבל גם קצת משונה, כמו דז'ה-וו טלוויזיוני באורך 40 דקות.
על כל פנים, אני מתכוון להמשיך לצפות. הדיאלוגים מהירים ושנונים ולעלילה יש די פוטנציאל לסחוב לפחות את הפרקים הראשונים. אני רק מקווה שהסדרה תצליח לפלס לעצמה דרך מעט יותר ייחודית בהמשך.

דיון (49)