ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

סוף עונה - ספויילרים

מאת: אדריאן
פורסם בתאריך: 16/06/2012

ספויילרים גדולים בהמשך לסוף הסדרה וספקולציות לגבי עונה 4.

אני חייב לציין שהופתעתי לטובה. הסדרה הזו הפכה כבר מזמן לממתק טלוויזיוני עבורי, ולטעמי עשויה הרבה יותר טוב מדם אמיתי. הרבה יותר 'צנועה' ופחות צבעונית, ומתמקדת יותר בעלילה ובפיתוח הדמויות ובהחלט הרבה יותר מתחברת.
בפרק האחרון היתה הרגשה של אנחנו לקראת משהו גדול, אבל חשבתי שזה יותר בכיוון של 'סוף סוף היא בוחרת בדיימון' ולא 'סוף סוף היא נהפכת לערפדה (למרות שלא רצתה בזה)'. ולכן הופתעתי.
אני גם ממש שמח על ההחלטה האמיצה 'להרוג' את הגיבורה הראשית של הסדרה ולשנות את כל כללי המשחק. אלנה תמיד אמרה שהיא לא רוצה להיות ערפדה, אלא חיים אנושיים נורמליים ככל האפשר, כנראה עם ערפד חתיך מבן סלבטורה לצידה. אבל שזה ייקרה לה במעין כפייה כזו (ועוד מהדם של דיימון!)... ממש סקרן איך ממשיכים מפה עם הדמות שלה - תחושה של הכל פתוח.
אני גם מרוצה שקבלנו את ה'סוף' שרצינו לקלאוס, סוף סוף הורגים אותו ואף אחד לא נפגע, וגם משאירים את הדמות שלו, כדי שהשחקן הנהדר שמגלם אותו יוכל כנראה לחזור בעונה הבאה (בתקווה עם פחות משפחה דרמטית וכל זה).

סך הכל - אני מאד מרוצה מהסדרה הזו. ממש יש הרגשה של סדרת פנטזיה עם עלילה מתמשכת שלא מזלזלת בצופים שלה (למשל סגרו לנו את הקצווה הפתוחה מתחילת עונה ראשונה - איך דיימון חזר לעיר אחרי כל כך הרבה זמן ויודע יותר מדי מידע עדכני - כי הוא היה שם קודם ואפילו פגש באלנה לפני אחיו. מעניין). מומלץ ומהנה לחכות ולראות לאן הסדרה תתפתח בעונה הרביעית (רק בקשה אחת לי אלייך קווין ויליאמסון - תהרוג כבר את טיילור. ללא דרך חזרה. תודה)

דיון (5)