ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

Legend of Korra 1X12 ~sp~ סוף עונה

מאת: דורון ז
פורסם בתאריך: 25/06/2012

היו כמה דברים צפויים מראש, אבל בנקודות מסוימות אני מודה שהופתעתי.

קודם כל, בשלב די מוקדם בפרק, אמאן תפס את קורה. זה היה צפוי, ואולי ציפיתי שהיא תתנגד קצת יותר, אבל לא הפתיע אותי במיוחד לראות שהוא לקח לה את היכולות. ואז פתאום גילינו שהוא לקח רק את היכולות שהיו לה עד אז, כלומר היא נשארה עם אוויר, והייתי בטוח שזהו - שהעונה תסתיים כך, ועונה 2 תעסוק בגילוי הצד הרוחני, ובהשבת הכוחות. הם הרי כבר עשו דברים דומים בסדרה המקורית, סיימו עונה בהפסד של הגיבורים, כבנייה לעונה הבאה. לכן דקות הסיום באו לי כל כך בהפתעה, כי ממש סגרו את כל הקצוות, כאילו זה פרק סוף סדרה... אני מניח שתהיה עלילה חדשה בעונה 2, פשוט מוזר, הייתי מוכן נפשית לקליפהנגר... :-)

העלילה הרומנטית הייתה לחלוטין צפויה, ואין לי הרבה מה לומר עליה. לצערי, קו העלילה הזה הזכיר לי שאני צופה בסדרה לילדים...

ובניגוד מוחלט, סיום העלילה של שני הנבלים העונתיים היה אפל יותר ממה שציפיתי לראות: אמאן, מביט לאופק של חייו החדשים, לאחר שלכאורה נטש את דרכו הקלוקלת, ומזיל דמעה בזכות האיחוד המרגש עם אחיו הצעיר, בזמן שמאחורי גבו אחיו הורג את שניהם ברצח/התאבדות. זה תפס אותי לגמרי לא מוכן. אני הרי יודע שאני צופה בערוץ ניקולודיאון, לא ב-HBO...

סה"כ יופי של פרק, ויופי של עונה. רק חבל שהיא הייתה כל כך קצרה.

דיון (7)