ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

ביקרות על נקמה -יתכנו ספוילרים עד פרק 10 כולל

מאת: Jade
פורסם בתאריך: 08/07/2012

טוב, אני חייבת להודות שבניגוד למצופה קצת התמכרתי לסדרה הזו. התחלתי לראות אותה לפני יומיים , בעקבות מספר ביקורות באתר ופשוט ראיתי 10 פרקים ברצף. פחות או יותר כל הסופש הלך על זה. והכי גרוע זה שלא ברור לי למה? זו לא כזו סדרה טובה, לא משהו שלא ראיתי קודם, ועם זאת יש משהן בסובניה הזו ובהתפתחות של תכנית הנקמה שלפעמים נראה שמשתבשת לאמילי לחלוטין ולפעמים זה נראה כאילו כל רגע ורגע מתוכנן לה שפשוט מכריח אותי לראות את הפרק הבא. חלק מהדמויות קצת שטחיות ולא ברורות לי עד הסוף. הדמות של דני למשל, שחוץ מזה שהשחקן נראה דומה באופן מפתיע להראל סקעת לא מצאתי בו שום ייחוד , או טיילר שהוא סתם נוכל פסיכופת קלאסי רגיל שראינו בכל סדרה אפשרית, שלא לדבר על מה שמו, מה גרייסון שאפילו זרזיף של עומק אין בו. לעומת זאת ויקטוריה שהיא דמות מורכבת ועשירה ועדין לא ברורה לי ואמילי שמצד אחד יש בה המון שטחיות ומצד שני תחושה שיש דברים שעוד לא ראיתי ועוד לא הבנתי, וכמובן - נולן שבפרק הראשון לא הבנתי את הקטע שלו ועכשיו אני כל כך מושקעת במה שקורה לו. למרות כל מה שציינתי אני קצת בדילמה האם להמשיך לצפות, אני לא בטוחה שיש באמת התפתחות בסדרה ושי שם משהו חוץ מתככים ותכניות שמשתבשות ( כי תכלס אם זה ככה אני שוקלת לפרוש, אני לא בקטע של אחת שיודעת)
השאלה שלי היא , למי שכבר צפה - זו האם יש למה להמשיך לחכות? עכשיו אני די מכורה אבל במקום מסוים זה מתוך ההנחה שהדברים מתפתחים ובפרק האחרון קצת איבדתי את האמונה ( יחד עם זה שכל בני הברית של אמילי נטשו אותה, די בצדק)
מה אתם אומרים ?
מ.ב. סליחה מראש על שגיאות הגהה, אני כותבת את זה אחרי 2 כוסות יין. ושאלת החשבון בסוף האתר נראית נורא קשה ומורכבת כרגע. כמה זה לעאזאל 7+8?

דיון (4)