ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

היום זה מתחיל שקרניות קטנות עונה3 (ספויילרים)

מאת: B25Revi
פורסם בתאריך: 12/07/2012

יחסית להוט מדובר בשיא בכול הנוגע לסדרות נוער (פיגור של חודש כ- 5 פרקים מהשידור בארה"ב) שכן אבודים ו-24 שודרו יומיים לאחר השידור המקורי..... אז שאפו!
סוף העונה ה-2 נחשף את זהותו של A והעלה תיאוריה שמדובר בקבוצה של אנשים הינה קישור לקליפ שהכנתי Pretty little liars - Til The Casket Drops מאין סקמ"צ של האירועים המרכזיים :-E) ספויילר לפרק 301

אז העונה החדשה נפתחה לה בחפירת קבר והציטוט האהוב עלי מהפרק "מונה שיחקה בבובות אני משחק בחלקי גופות -A " אין ספק יש לנו תעלומה חדשה שקשורה בישנה רציחת אליסון ועכשיו נוסף גם רציחתה של מאיה...ויחד עם כול ה- A TEAM והמעורבות של חברי N.A.T CLUB אני רואה פוטנציאל טוב לעלילה שהולכת ומסתבכת ומשום מה ממש מעניינת אותי 8*) אולם לאחר צפייה בשאר הפרקים (302-305 מדובר בדעה אישית אין סכנת ספויילר) קשה שלא לתהות למה הכותבים סתם ממלאים את הזמן בעלילות שלא תורמות אפילו שביב של מידע לעלילה המרכזית ואותי באופן אישי ממש מעצבנות!
קראתי איפשהו שהעונה אמורה להיות יותר סבוכה ומסקרנת נכון לעכשיו אני מתוסכלת יש יותר שאלות מתשובות ( אצלי בעיקר הם בסגנון של למה לעזעזל זה רלוונטי כמו כול הסיפור של רן והאנה... )
אז פתיחה טובה התקדמות צולעת שכן המידע שכן נחשף היה כבר ידוע נקווה להשתפרות מפרק 306 שכן פרק 305 היה יחסית טוב!
מה אתם חושבים/חושבות עד כה על העונה ה-3? :-x

דיון (2)