ארכיון פורומים / חדשות טלוויזיה

מועמדים לאמי 2012

מאת: עדן
פורסם בתאריך: 19/07/2012

כן, אני בעבודה ואין לי מה לעשות, אז צפיתי לייב בהכרזת המועמדים. אנקדוטה מצחיקה: ניק אופרמן (רון סוונסון מ"מחלקת גנים ונוף") היה אמור להקריא וביטל ברגע האחרון, אז הקפיצו את ג'ימי קימל, שבא עם פיג'מה, כמחאה על השעה המוקדמת של שידור ההכרזה.

רשמים:
בדרמה לא היו הפתעות רציניות, מעבר לאהדה הגדולה לדאונטון אבי, שקטפה שלל נאה של מועמדויות כמעט בכל קטגוריה חשובה. אגב, מישהו יכול להסביר לי למה הדאונטונים נחשבים לסדרת דרמה בעוד אמריקן הורור סטורי נחשבת למיני-סדרה?

בקומדיות היתה רשימה מבאסת למדי. אני לא מחובבי המפץ או תרגיע, אלה שני מקומות שהיו יכולים ללכת בכיף להאפי אנדינגס, קומיוניטי או מחלקת גנים ונוף. אגב גנים ונוף - איימי קיבלה מועמדות הו כה מוצדקת על תפקידה כלזלי נופ, יחד עם 6 שחקניות נוספות (הם מגדילים את הקטגוריה הזאת מדי שנה או מה?), אבל אף חבר נוסף בקאסט לא זכה למועמדות. בוז.

הקטגוריה המעניינת בעיני היא זו של שחקנית המשנה בקומדיה: שתי בנות משפחה מודרנית (נראה לי שבואן תיקח שוב, אבל אני לגמרי בעד ורגרה הנהדרת), קריסטן וויג על SNL, מריט וויבר על האחות ג'קי (עוד סדרה זכתה להרבה אהבה השנה, אגב. אבל יי! בכל מקרה) , מיים ביאליק על המפץ הגדול (יו גו, בלוסום!) וקת'רין גו'סטן המנוחה על תפקידה בעקרות בית נואשות.

אצל הגברים בקומדיה היה די משמים: ארבעת הבחורים לבית משפחה מודרנית מתחרים זה בזה, ולדעתי אחד מהם (אולי פרגוסון השנה? לדעתי האקדמיה שם מנסה בכוח לתת אמי לכל חבר קאסט) ייקח את האמי המוצדק של מקס גרינפילד, שעשה עבודה נהדרת עם שמידט בבחורה החדשה.

דיון (7)