ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

מהן הסדרות שנטשתם?

מאת: זוחל השטיח
פורסם בתאריך: 10/08/2012

גונב שאלת סקר מפורום "שובר שורות" בימד"ב, שהעסיקה אותי גם לפני כן:
באילו סדרות או תכניות הפסקתם לצפות, שלפני כן צפיתם בהן בהתלהבות ובאדיקות במשך עונה שלמה אחת לפחות?
הכוונה אינה לנטישה אחרי צ'אנס ראשוני של פרקים בודדים וגם לא לנטישה מאילוצים, אלא מבחירה.
ואם רוצים אפשר גם לפרט למה. פרק ספציפי גרוע עד כדי בלתי נסלח? (או: הכריש שקפצה מעליו הצליח לנגוס וללעוס?) זקנתה ביישה את נעוריה? שינויים בקאסט שלאחריהם זה כבר לא היה זה? סתם נמאס? אחר?
אפשר גם לציין כאלה שלא בטוח שנטשתם לעד אבל לא ממהרים להחליט.
לא משנה אם הסדרות עדיין רצות או לא.

אני אתחיל:

"משפחה מודרנית" - שכשעלתה התלהבתי וניסיתי לשכנע אנשים לראות. גם שמחתי בשבילה על כל הזכיות בפרסים וטיי בורל שולתתתת!!!!!!1 אבל ההתלהבות ירדה בהדרגה ולמרות שזו עדיין סדרה חמודה עם רגעים משעשעים, הפרקים עברו לי פחות ופחות מהר ועם פחות הנאה. לא המשכתי לצפות אחרי מספר פרקים אל תוך העונה השלישית. אבל בהחלט יתכן שאמשיך מתישהו.

"אימפריית הפשע" - צפיתי בכל העונה הראשונה אבל עוד לא בשניה (ויודע שבקרוב עולה כבר השלישית). אני אוהב את בוסמי (כן, בוסמי. זה הוא שהתייאש מלתקן כשאומרים "בושמי") ואת ההשקעה והאווירה, אבל לסיפור לא מאוד נשאבתי. אבל גם, לא שולל המשך צפיה בעתיד.

"איש משפחה" - הפכה יותר ויותר ביזארית, מעייפת ומלאה בעצמה ופחות מצחיקה לטעמי. מציץ בפרק או שניים בעונה ולא יותר.

"משפחת סימפסון" - כמו הרבה אנשים גדלתי עליה והתמכרתי קשות ויש הרבה פרקים שאני רואה שוב ושוב עד היום. גם את הסרט אהבתי. אבל כבר לפחות 5 עונות שאני נאמן בעיקר (אם לא רק) לפרקי ההלואין המדממים השנתיים וגם מהם כבר די מתאכזב.

"DAMAGES" - משובחת אבל משהו בה היה יותר מדי בשבילי. קשה להסביר מה בדיוק. נטשתי בתחילת עונה 2.

בריאליטי:
"אמריקן איידול" - בקושי שרדתי את עונה 10, לא שסיימון היה כל כך חסר לי אבל לפחות היה יותר מעניין איתו וג'יי-לו וסטיבן טיילר היו שופטים משעממים לא פחות מרוב המתמודדים. עם עונה 11 כבר לא טרחתי וכנראה גם לא עם העונה הבאה.
"היפה והחנון" - יותר ויותר מפריע לי הפורמט. ממש חוכמה גדולה לשים אנשים בסיטואציות שהכי לא טבעיות להם ולהציג את זה כ"לעזור להם לעשות שינוי". לא קונה את זה יותר. וגם אחרי עונה 2 שנמתחה הרבה יותר מדי, כבר ידעתי שלא אמשיך לצפות בעונה שלישית אם תהיה. ואכן כך.
"המתמחה" - העדפתי בהרבה את הפורמט הרגיל עם המתמודדים האנונימיים. אפילו שגם רוב ה"סלבס" אנונימיים עבורי. גם, לא טרחתי עם 2 העונות האחרונות. ולא מתגעגע.
"חוף ג'רזי" - אולי הגילטי פלז'ר הכי אפל שלי אי פעם. היה. לא עוד. I'M OVER IT. נראה לי.

דיון (100)