ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

טרו-בלאד עונה 5 פרק 10 ~sp~

מאת: ספייקי
פורסם בתאריך: 14/08/2012

וואו! סופסוף העונה הזאת פרק מוצלח!
העלילות מתחילות להתחבר והקצוות נסגרים. אז ראסל, כצפוי - חזר להיות אותו ערפד סוליטרי שלא מוכן לקבל הוראות ופקודות מאף אחד, ופרצופו האמיתי נחשף (לא שזה מפתיע מישהו, אבל כבר פחדתי שהכותבים הפכו אותו לחלוטין לפאנט-דתי והרסו את הדמות שלו) כשהוא מצהיר שמה שמעניין אותו באמת זה רק דם של פיות כדיי להתהלך לאור היום. קצת מוזר לי שהיינו צריכים לחכות עונה שלמה בשביל זה, וזה לא הכי אמין מבחינת הדמות (הייתי חושב שבשנייה שראסל השתחרר מהבטון וחזר לעצמו הוא היה מתחיל לנקום בכל מי שהיה מעורב בכליאתו מלכתחילה, אבל במקום זאת הוא הצטרף לכת המטופשת הזאת), אז אני שמח שהכותבים מחזירים את ראסל של עונה 3.. באמת תהיתי איפה הוא התחבא.

עוד דברים שאהבתי:

משולש ג'ייסון-ג'סיקה-הויט הגיע סופסוף לסיומו המרגש. סצנת הכישוף של הויט היתה כתובה בצורה רגישה ויפה, והמשחק של דבורה-אן-ווהל(!) היה כל כך מדויק ומרגש, וכל זה הזכיר לי שהסדרה הזאת כבר ידעה סצנות יפות כאלה בעבר ותודה על התזכורת. אחר כך הסצנה בה ג'ייסון מתפרק בבכי כשהוא נותן להויט ללכת רק הדגישה את הקשר העמוק בין שניהם, וכמה ג'ייסון מסוגל להיות גם פגיע. אני לא זוכר אותו בוכה ככה כשסבתא אדל נרצחה או כשאפריל (ו איימי? אני לא זוכר) החברה שלו מעונה 1 נרצחה. כנראה שהקשר בינו לבין הויט היה עמוק ממה שהראו לנו, וחבל שלא הראו אותו לצופים קודם לכן.

פאם וטארה! סופסוף ביצ'ס שנלחמות על שלהן! טארה מבחינתי לחלוטין גאלה את עצמה מהכתיבה הגרועה שלה בשלוש העונות האחרונות. הפיכתה לערפדה חזקה שנלחמת על שלה עשה לה רק טוב. לה ולפאם. ו-lol ג'ינג'ר! Z-( תמיד מספקת את הסחורה.

דברים מטופשים ומיותרים בפרק:

סוקי פותחת את הדלת למייק הפריקאזויד. למה? הוא תמיד היה פריקי. גם כשהוא לא היה תחת כישוף של מריאן. אחר כך היא קוטלת אותו עם צ'ופסיטקס. באמת?? חתיכות הדיקט האלה שנשברות בקלות??

החיסול של מולי. למה זה טוב? עד שיש דמות ערפדית חמודה שאפשר לנצל הלאה. היא יכולה לעזור לאריק לברוח או משהו. חיסולה צפוי וקצת "לא חוכמה" כי היא גם ככה חלשה.

שמישהו כבר יחסל את ביל!!

דיון (7)