ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

כוכב נולד חצי הגמר

מאת: חיימון
פורסם בתאריך: 29/08/2012

אני יודע שרובכם כבר נטש את התוכנית הזו, אבל כל חובבי המוזיקה לא יכולים להתעלם מתוכנית מוזיקה (מעייפת ככל שתיהיה).
אז רגע לפני הגמר קצת ביקורת על העונה ועל הפרק:
אני אישית מאוכזב, יש הרגשה של נמנום ועייפות כל העונה, הרגשה של פנייה ל2-3 דורות אחורה תוך חינוך מחדש של הילדים לשמוע שירים של פעם. כל השירים היו שקטים ברובם העונה. רוב השירים בתחילת העונה וגם בהמשך היו לא מוכרים ונראה כאילו בסופו של דבר הבחירות שהובילו לשלישיית הגמר היו בחירות של הערצה עיוורת ולא קשורים לשירה.
אחרת איך תוכלו להסביר את איתן שווקלית פשוט לא עובד. אבל בכל זאת הוא אידיאלי להערצה מצד ילדות קטנות.
או איך תוכלו להסביר את אור טרגן - שחזר בגלגל ונראה שפשוט מסמסים לו כי רוצים לקדם אותו אבל לא על בסיס השירה שלו שנראתה לי אישית מעושה ולעוסה כל התוכנית.
אניטה לעומתם היא בהחלט סוג של הברקה .
אבל הכי הרגשתי פספוס עם שרון קידושין - הקול הכי יחודי של העונה (אם לא לוקחים את איתן אני כל תוכנית בספק אם אפשר לקרוא לזה שירה)
ולינוי , לינוי זה עוד סתם פספוס כי שוב גם היא איפשהו חזרה על עצמה בהגשה... לטעמי.
ושוב אני מרגיש עונה חורפית יותר מאשר קייצית ומרעננת כאילו ניסו להרדים אותנו במשך קיץ שלם עם שירים עייפים, לא מוכרים, ומשעממים ברובם אולי ככה זה כשבוחרים מתמודדים בתחילת העונה על סמך שירה של מאה הקלסיקות.

ומילה על השופטים (ועל הפאנל שופטים המורחב) אישית משהו לא התחבר בפאנל השופטים הזה, ופאנל השופטים המורחב היה נחמד אבל גם מוגזם. סוג של אם כבר משתמשים בפאנל מורחב למה צריך 4 שופטים נוספים... (אם הייתי צריך להשאיר 2 שופטים הייתי משאיר את צדי ואולי משה למרות שהוא סוג של אני אוהב את כולם)

ובנימה לא אופטימית זו יש לי רק תקווה אחת בלב - X FACTOR ישראל , אז קדימה קשת תרימו את הכפפה ותביאו את הפורמט המרענן הזה ...

ואם בכל זאת היו רוצים להרים את התוכנית למה לא פזלו לאמריקן אידול ולמדו דבר או שניים על איך עושים את זה.

וקצת ביקורת חיובית -
בעונה הזו היתה יציאה מאולפן לדעתי זה היה מהלך חיובי איפשהו עשה לי טוב לדעת שהם מופיעים באולם באיזה עיר כלשהי בארץ לדעתי זה הוריד אותם הרבה יותר לעם. אבל לא היה צריך להסחף כמו להגיע לקיבוץ כי עם כל הרצון הטוב היה צריך להתמקד בערים גדולות כאלה שיוכלו להכיל המון אנשים כדי שיראה מרשים ולא שכונתי...
ולמרות שהספידו או ניסו להספיד את צביקה הדר אני חושב שהוא מותג בפני עצמו והוא כל כך מקצועי שלא הייתי מחליף אותו .

דיון (2)