ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

הישרדות עונה 25 - פוסט מקדים (ספוילר קאסט למחמירים)

מאת: תתש
פורסם בתאריך: 05/09/2012

מי היה מאמין שהסדרה הזאת תגיע לעונה מספר 25 (26 למעשה כי העונה הבאה כבר צולמה)? למרות שלאורכה של הסדרה היו עליות ונפילות הן באיכות והן בפופולריות, זה ברור ש-"הישרדות" נמצאת בערוב ימיה ותסתיים בשנים הקרובות. לפי דעתי הידיעה הזאת הכניסה אווירת אס"ק בהפקה של התוכנית שמאפשרת להם לעשות דברים שהם שללו בכל תוקף לפני 5 שנים (כיפוף הפורמט, החזרה סיטונאית של מתמודדים לשעבר וליהוק סלבריטאים). בעונה הזאת לא רק שיש 3 מתמודדים חוזרים (כולם גברים כמובן), אלא גם שני "סלבריטאים".
השלמתי עם זה שכבר לא נראה עוד עונה רגילה של 16 מתמודדים, 2 שבטים ובלי טוויסטים מפגרים כמו בנים נגד בנות או אי המתים. אני מקווה לפחות שהם יזרקו לנו עונת אול-סטאר עם מתמודדים מהעונות הראשונות ועונה של זוכי עבר כעונה האחרונה על הדרך.

המתמודדים החוזרים העונה כולם בסימן של נתינת הזדמנות שניה (ושלישית) לאנשים שנפצעו והוכרחו לעזוב את האי בטרם עת:
ג'ונתן פנר - היהודי עם המבטא הניו-יורקי מאיי קוק (13) שמרד וחצה את הקווים לשבט אחר רק כדי לבגוד באותו שבט. הוא חזר שלוש עונות אחרי למעריצים נגד פייבורטים אבל נפצע אחרי כמה פרקים ונאלץ לעזוב את המשחק.
מייק סקופין - זה מאוסטרליה (2) שהרג חזיר לבדו ושרף את כפות הידיים שלו באחד מרגעי הטלוויזיה הגדולים של העשור הקודם.
ראסל סוואן - הראסל האחר מסמואה (19) שהתעלף באמצע אתגר ונאלץ להתפנות, מה שלמעשה התחיל הנפילה של שבטו לראסל הידוע. בקו זמן אחר הוא לא התעלף והוביל את שבטו לניצחון על שבטו של ראסל השני.

אחרי הכשלון המדהד של ליהוקו של ג'ימי ג'ונסון, משום מה הוחלט ללהק הפעם שני "סלבריטאים":
ג'ף קנט - שחקן בייסבול לשעבר שזכה ב-MVP בשנת 2000 אבל ידוע יותר בגלל סכסוך עם שחקן אחר בקבוצתו.
ליסה וולצ'ל - שחקנית שתפקידה הידוע ביותר היה בסדרה Facts of Life. מסתבר שהיא צופה אדוקה של "הישרדות" והיא זאת שיזמה את ליהוקה.

דיון (12)