ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

Weeds, ו... נגמר.

מאת: Daniel
פורסם בתאריך: 17/09/2012

לא שממש אכפת לי.

הפרק האחרון היה מבולגן אבל הסוף היה נחמד. מארי לואיס פרקר היתה מצוינת וגרמה לי לרחם על ננסי, אפילו שהיא חרא של בנאדם. וזה מראה על הגדולה שלה כשחקנים, מקווה לראות מועמדות שלה לאמי.

לסיכום, העונה האחרונה היתה איומה, משעממת, מיותרת. איך אפשר לעשות עונה אחרונה לסדרה שעוסקת במכירת סמים ושלא יהיה שום קונפליקט? רוב הפרקים הרגישו כמו פילרים.

וגם איך אפשר בלי שום סיכום לדמותה של סיליה, הדמות הנשית הדומיננטית והחזקה השנייה של הסדרה אחרי ננסי? היו יכולים להחזיר אותה, אבל נראה שליוצרת הסדרה היה ריב איתה כי השחקנית התלוננה (ובצדק) על השפל שדמותה כבר הגיעה אליו ואיך שממשיכים לטפל בה.

הסדרה נמשכה הרבה מעבר למה שהיה צריך, וכבר מזמן נהפכה ללא מעניית, כיפית או רלוונטית, וזה חבל שהעונה האחרונה לא הצליחה לשנות את הרושם הזה.

דבר אחד שאהבתי בעונה הזו היה פרק החזרה לאגרסטיק. היה כל כך כיף לראות שוב את כל הדמויות האלה (שוב, חוץ מסיליה) ולקבל כזה שטף של נוסטלגיה, אבל אותו פרק גם היה המסמר האחרון בארון של Weeds, כי הוא רק גרם לי להבין יותר מה הסדרה הזו איבדה, מתי היתה באמת היתה צריכה להסתיים, אחרי שאגרסטיק נשרפה...

דיון (0)