ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

The New Normal

מאת: Daniel
פורסם בתאריך: 20/09/2012

רייאן מרפי צריך להפסיק לנסות לפתור בעיות של אחרים, הוא פשוט לא האיש לעבודה. הבחור אוהב לעבוד עם סטראוטיפים, עלילות מופרכות ובדיחות גזעניות שאמורות להיות מצחיקות אבל במקום זה יוצאות פשוט מגעילות ופוגעות גם אם הוא מנסה לעשות אותם עם מודעות עצמית.

כך שברור שהוא האדם הכי גרוע שיש לעשות תכנים מטיפנים... סליחה, "חינוכיים".


הוא כבר הרס את Glee כשהתחיל להכניס את כל ההטפות שלו על פני עלילה קוהרנטית ופיתוח דמויות, משהו שאדם מוכשר ממנו היה מוצא איך לעשות בצורה עדינה וטובה יותר וכזו שתשתלב בעלילה בצורה שתרגיש טבעית. שלא לדבר על זה ש-Glee התחילה בתור קומדיה שחורה מטופשת שטיפול בנושאים חשובים כאלה זה ממש לא משהו שיכול להשתלב בה כמו שצריך בכל מצב מבלי שזה ירגיש מגוחך לגמרי ולא הגיוני.


אז עכשיו מרפי יצר סדרה שלמה שסובבת כולה סביב הומוסקסואליות כך שהוא יוכל להשליח את כל המטיפנות שלו בה (ויש לי הרגשה שהוא גם עשה את זה כי כמו שברור לו כמו לכולם Glee לא הולכת לשרוד עוד הרבה זמן עם הרייטינג המדרדר שלה) וכמובן הוא שוב עושה את הדבר ההפוך כשבמקום לנסות להביא משהו שונה ולחדש ולקדם הוא רק חוזר אחורה עם אפיון כל דמות על ידי סטראוטיפ (ההומו המוחצן שאוהב אופנה, ההומו הגברי שאוהב ספורט, השחורה הפטפטנית, וכן הלאה) ובדיחות גזעניות לא מצחיקות אחת אחרי השנייה, כלומר כל מה שהיה גרוע ב-Glee מרוכז במקום אחד.

אם אני יכול להגיד משהו טוב על הסדרה זה שהשחקנים טובים מספיק שהם מצליחים להוציא רגעים טובים גם אם החומרים המבישים שהם מקבלים ממרפי. אבל לא מספיק.אז לסיכום, אם אתם מחפשים קומדיה קלילה וחדשנית, לכו לראות "משפחה מודרנית" או "קומיוניטי".

אם אתם מחפשים סדרה שמתעסקת בדמויות הומוסקסואליות בצורה אמינה לכו תראו The L.A Complex.

דיון (1)